Ikony Motoryzacji

i

Autor: Ikony Motoryzacji Zysk z biletów na wystawę Ikony Motoryzacji zostanie przeznaczony na zakup ambulansu

Ikony Motoryzacji w Fabryce Norblina 6.03 - KARETKA DLA UKRAINY za cały zysk z biletów!

2022-03-04 13:49

Organizatorzy i partnerzy wystawy Ikony Motoryzacji solidaryzują się z Narodem Ukraińskim. W tej chwili, oprócz pomocy uchodźcom, potrzebne jest między innymi wsparcie w zakupie i dostawach specjalistycznego sprzętu medycznego dla walczącej Ukrainy. Stąd ich inicjatywa - cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na zakup ambulansu!

Wspaniała inicjatywa organizatorów wystawy!

Organizatorzy wystawy Ikony Motoryzacji, którą zaplanowano na 6. marca w Fabryce Norblina, wraz z partnerami zamówili karetkę, która zostanie przekazana do Szpitala w Mościskach w Obwodzie Lwowskim. To już drugi ambulans, który zostanie wysłany do Ukrainy. Na cel zakupu przekazany będzie cały dochód z biletów na wystawę Ikony Motoryzacji. Ogranizatorzy zapraszają wszystkich pasjonatów motoryzacji do wsparcia przedsięwzięcia. Będzie to wkład we wspólne budowanie trwałego symbol pomocy i ratowania życia naszych przyjaciół z Ukrainy. Przypomnijmy, że wystawa już w niedzielę, 6. marca. Bilety możecie kupić tutaj.

  • Organizatorzy: Ikony Motoryzacji, Japko, Supercar Club Poland
  • Partnerzy: Fabryka Norblina, Media Maker, Publicon, Applover, HyperCrew, TSS, Tagatic i Wolf, Fundusz Czysta3.vc
Polskie sklepy z bronią przeżywają oblężenie

Wsparcie Fundacji przy Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA

Kupno karetki to nie jedyne działania organizatorów wystawy. Zachęcają oni również do wsparcia Fundacji przy Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, która organizuje zbiórkę pieniężną m.in. na zakup leków, materiałów opatrunkowych, aparatury medycznej na wyposażenie punktów medycznych udzielających pomocy medycznej osobom poszkodowanym w konflikcie zbrojnym w Ukrainie. Każdy z nas może wesprzeć Ukraińców walczących o swoje życie, rodzinę i dom. Zainteresowani pomocą mogą wpłacać pieniądze na konto dedykowane do zbiórki na pomoc Ukrainie: PEKAO SA O. Warszawa nr 60 1240 1053 1111 0010 5660 7001 tytułem "Wspieram Ukrainę".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE