Bibliotek Uniwersytecka zamknięta

i

Autor: AGO

Gigantyczne kolejki do BUW. Od 11 marca Biblioteka Uniwersytecka zamknięta

2020-03-10 21:08

10 marca władze Uniwersytetu Warszawskiego podjęły decyzję o zamknięciu placówki do 14 kwietnia. Ta sama decyzja dotyczy Biblioteki Uniwersyteckiej. Od środy BUW przestanie działać, dlatego studenci śpieszą się, by wypożyczyć jak najwięcej książek. Kolejki są gigantyczne.

- Szanowni Państwo, w związku z decyzją władz UW o zamknięciu Biblioteki od środy 11 marca, we wtorek 10 marca
Czytelnicy będą wpuszczani do gmachu do godziny 22. Wszystkie osoby, które chcą wypożyczyć książki zostaną obsłużone. Po godz. 22 nie będzie można wejść do Biblioteki.Przypominamy, że zwiększyliśmy limit wypożyczeń do 20 woluminów, a od 11 marca do 14 kwietnia nie będą naliczane opłaty za przetrzymanie książek - czytamy na stronie BUW.

Uniwersytet Warszawski odwołuje zajęcia

Wszystkie zasady mają być odwołane do 14 kwietnia włącznie, ale do 20 marca kierownicy jednostek dydaktycznych ogłoszą listę wykładów i zajęć, które od 23 marca będą prowadzone on-line. Na podstawie zarządzenia zamknięto także Bibliotekę Uniwersytecką w Warszawie.

Koronawirus: lista szpitali
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE