Koronawirus w Warszawie: Uniwersytet Warszawski odwołuje wszystkie zajęcia. Biblioteka Uniwersytecka zamknięta

2020-03-10 17:10 AGO
Uniwersytet Warszawski
Autor: Wikipedia, CC, Fot. Adrian Grycuk, 2019

Uniwersytet Warszawski odwołuje wszystkie zajęcia dla studentów, doktorantów i słuchaczy. Uczelnia będzie zamknięta do 14 kwietnia. Odwołano też wszystkie wydarzenia o charakterze otwartym, a także zawieszono służbowe wyjazdy zagraniczne pracowników.

Koronawirus w Warszawie

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Warszawie rektor Uniwersytetu Warszawskiego wydał zarządzenie, na podstawie którego odwołano wszystkie wydarzenia o charakterze otwartym, czyli konferencje, sympozja i wykłady, ale także wszelkie wydarzenia organizowane na terenie uczelni. Zawieszono służbowe wyjazdy zagraniczne i udział pracowników w konferencjach krajowych. Wstrzymano przyjazdy zagranicznych gości na uczelnie. Oprócz tego wstrzymano zakwaterowanie nowych osób w domach studenckich i zakazano odwiedzin.

Najnowsze informacje dotyczące koronawirusa w Polsce znajdziesz w naszej relacji:

>>TUTAJ<<

Do kiedy zajęcia będą odwołane?

Wszystkie zajęcia mają być odwołane do 14 kwietnia włącznie, ale do 20 marca kierownicy jednostek dydaktycznych ogłoszą listę wykładów i zajęć, które od 23 marca będą prowadzone on-line. Na podstawie zarządzenia zamknięto także Bibliotekę Uniwersytecką w Warszawie.

Więcej na temat zamkniętych placówek przeczytasz >>TUTAJ<<

Koronawirus: lista szpitali

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.