Galeria Młociny - pierwsze centrum handlowe w Polsce, które rozpoczyna sprzedaż internetową

i

Autor: Markus Winkler fot. Markus Winkler

Galeria Młociny - pierwsze centrum handlowe w Polsce, które rozpoczyna sprzedaż internetową

2021-01-25 15:23

Galeria Młociny wprowadza nową usługę. Będzie to sprzedaż internetowa. Warszawskie centrum handlowe postanowiło, jako pierwsze w Polsce, zorganizować regularne zakupy przez internet. Odbędzie się to w ramach cyklu... streamingów live na Facebooku.

Galeria Młociny poszukuje rozwiązań, które pomogą jej odnaleźć się w pandemicznej sytuacji. W związku z tym znalazła sposób by wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i wesprzeć najemców. Już wkrótce zorganizowany zostanie cykl streamingów live, dzięki któremu będzie można zrobić zakupy w galerii nie wychodząc z domu. Jak mówi Paulina Dźwilewska, Junior Retail Manager firmy EPP, w dobie pandemii należy mieć na uwadze także osoby, które nie lubią robić zakupów przez internet. - Zamiast skupiać się jedynie na sile wirtualnej, powinniśmy wyciągnąć pomocną rękę do klasycznego konsumenta i na miarę możliwości umożliwić mu zakupy w jak najbardziej przybliżonym trybie do znanego mu wcześniej – zaznacza.

Gdańscy seniorzy się szczepią! „Ekspresowo i bezboleśnie”

Zakupy w galerii handlowej online. Jak kupować?

Od 26 stycznia na facebookowym profilu Galerii Młociny będą odbywać będą się streamingi sprzedażowe - docelowo cztery razy w miesiącu. Produkty będzie prezentował stylista Michał Karbowski. Pierwszym sklepem, który wirtualnie odwiedzą klienci będzie salon marki Anataka. Live streaming rozpocznie się 26 stycznia o godzinie 17. Będzie można wówczas zarezerwować ubrania. Po rezerwacji galeria skontaktuje się z kupcem w wiadomości prywatnej, dopełniając formalności zakupu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Czy stadiony powinny zostać otwarte dla kibiców?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE