ESKA Dowozi w Warszawie! Trwa nowa, lokalna akcja Radia ESKA! Jak się zgłosić?

2021-05-28 13:56
ESKA Dowozi w Warszawie! Startuje nowa, lokalna akcja Radia ESKA! Jak się zgłosić?
Autor: ESKA Zdjęcie poglądowe

ESKA Dowozi w Warszawie! Wystartowała nowa, lokalna akcja programowo - promocyjna Radia ESKA. Zgłoś się i zgarnij eskowe gadżety i coś dobrego do jedzenia! Jak się zgłosić do ESKA Dowozi?

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Warszawa 105,6 FM mają możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Warszawa. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media. Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Warszawy i okolic.

Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl.

Konkurs potrwa do 28 maja.

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy. Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

ESKA DOWOZI 10 maja! 

Mateusz Fuczyło odwiedził na Stegnach Kacpra, który napisał, że przez to, że ludzi widuje głównie za oknem, brakuje mu energii. Z energią odwiedziła go zatem ESKA! Co to oznacza? Kacper ,,pracuje, śpi i pracuje", a to wcale nie oznacza, że czuje się wypoczęty. Z gotowaniem też łatwo nie jest - bo trzeba przecież za każdym razem kupić produkty. Tym razem jednak Kacper gotować nie będzie, bo pyszny posiłek podarowała mu ESKA, a wraz z nim nasze gadżety! 

ESKA DOWOZI 11 maja!

Dziś Mateusz Fuczyło wybrał się w odwiedziny na Targówek. Do kogo? Do... wariatów! Konrad zaprosił do swojego zakładu i opowiedział o swojej pracy... ,,w wykańczaniu". Chłopakom przyda się dużo energii. Konrad z Eską związany jest jak mówi od wielu lat i to właśnie z radia czerpie energię każdego dnia. A filmik i zdjęcia z odwiedzin znajdziecie poniżej!

ESKA DOWOZI 12 maja - kogo odwiedziliśmy?

Dziś Mateusz Fuczyło wylądował na ulicy Strumykowej. Eskę zaprosiła do siebie poetka Ewa. JEST JEST JEST! Zakrzyknęła słuchaczka, gdy otrzymała pomarańczowy eskabox i pyszne danie od naszego sponsora. A jeśli i Wam brakuje energii to wciąż możecie się zgłaszać do Eska Dowozi!

Eska Dowozi - 12.05
Autor: ESKA

ESKA DOWOZI - 13 maja

Tym razem Mateusz zawędrował na Mokotów, gdzie spotkał Klaudię. Przybyliśmy, by uratować ją przed bułkami z masłem, bo Klaudia nie ma obecnie kuchni. A studentce przyda się ona przed sesją! Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie uradowanej dziewczyny.

ESKA DOWOZI - 13 maja
Autor: ESKA

ESKA DOWOZI - 14 maja

Do akcji Eska Dowozi zgłosił się Mateusz, który pracuje przy ulicy Pięknej w Warszawie. Mateusz opowiedział o tym, że... lubi orki i delfiny. A co to oznacza? Jak wyjaśnił - jego marzeniem jest pływanie katamaranem! Mateusz dzięki nam mógł popłynąć w krainę dobrego smaku z Kebab King. Jeśli i wy macie na to ochotę, to koniecznie zgłoście się do zabawy!

ESKA DOWOZI - 17 maja

Mati Fuczyło odwiedził również Ursynów. Pojechał do Piotrka, który jest elektrykiem i jak wiadomo - musi mieć naładowane akumulatory. Piotrek w swoim zawodzie ma już lata praktyki ale ESKA Box i kebaby dla niego i kolegów z pewnością dały mu zastrzyk dobrej energii!

Eska Dowozi - 17 maja
Autor: ESKA Zdjęcie poglądowe

ESKA DOWOZI - 18 maja

Ilona zajmuje się fizjoterapią osób starszych. Na co dzień stawia się dawać swoim podpieczonym energię i chęć do działania. Ale i jej może trochę energii zabraknąć. Mateusz Fuczyło wyruszył, by wręczyć jej pyszny obiad i oczywiście jeden z Eskowych Boksów.

ESKA DOWOZI -19 maja

Dziś Mateusz Fuczyło wybrał się w podróż do Radzymina. Dojechał dość szybko, a energię chciał przekazać Monice. ,,Zapomniałam jak smakuje inne jedzenie niż makaron z papierem toaletowym" napisała Monika w swoim zgłoszeniu. Teraz jednak może odpocząć od zapasów z czasów pandemii i rozkoszować się posiłkiem. Do Moniki trafił również nasz Eskowy Box!

ESKA DOWOZI -20 maja

Mati Fuczyło tym razem udał się Mokotów. Konkretnie na ulicę Gagarina, gdzie spotkał się z Mateuszem, który pomaga rodzicom swojej dziewczyny w remoncie. Nasz dziennikarz zapytał, czy w ten sposób słuchacz chce zapunktować. Mateusz potwierdził jego przypuszczenia ;) Do pracy wrócił obdarowany pomarańczowym ESKA-boxem, kebabami od Kebab Kinga i czymś słodkim na ząb z cukierni Miodowa Cafe.

ESKA DOWOZI - 21 maja

Mati Fuczyło znów ruszył w drogę! A gdzie wywiało go w piątek? Trafił... do szpitala. A tak dokładnie przed Wojskowy Szpital Medyczny. Tam spotkał się z Karoliną, by dać jej nieco oddechu i pozytywnej energii. Wsparł medyczkę kebabami, słodyczami i oczywiście Eskowym boxem. Jeśli i wam wciąż brakuje energii to zgłoście się do akcji na eska.pl!

ESKA DOWOZI - 24 maja

Dziś Mati Fuczyło odwiedził Pawła. Wizyta była słodka, bo Paweł pracuje w hurtowni słodyczy jako kierowca. On sam jednak słodyczy nie je, a praca lekka nie jest. By mógł nabrać sił ESKA dowiozła mu smaczny posiłek i oczywiście pomarańczowy ESKA Box. A jeśli i Wy chcecie otrzymać pyszny obiad i zestaw gadżetów to zgłaszajcie się do zabawy na eska.pl.

ESKA DOWOZI - 25 maja

Olek pracuje w sklepie jubilerskim. Znaleźć u niego można ,,wszystko to, co lubią kobiety", a posłuchać? Oczywiście Radia ESKA! Żeby Olkowi w pracy nie zabrakło energii, Mati Fuczyło podrzucił mu jej trochę w postaci pysznego kebaba i oczywiście naszego ESKA Boxa

ESKA DOWOZI - 26 maja

Eska Dowozi w całej Warszawie! Mati dotarł na Mokotówy, by zrobić dzień księgowej Monice. Tam dowiedział się, że jest ona specjalistką w dostarczaniu energii swoim koleżankom z biura.

ESKA DOWOZI - 27 maja

Dziś odwiedziliśmy... Ośmiornicę, która zmienia kolory! To nie żart. Taka właśnie maskotka towarzyszy każdego dnia w pracy Monice, która pracuje jako recepcjonistka. Mati Fuczyło udał się do niej by przywieźć pyszne jedzenie na wynos i oczywiście Eska Boxa wypełnionego gadżetami i masą pozytywnej energii!

ESKA DOWOZI - 28 maja

Na zakończenie akcji, Mati Fuczyło pojechał na Wolę, by odwiedzić Olę pracującą na uczelni. Ola nie uczy - a przyjmuje dokumenty. Nasza słuchaczka zdradziła kilka szczegółów na temat korespondencji z wykładowcami, studentami i studentkami. O co ją proszą? To tajemnica, ale zazwyczaj jest to pomoc w drobnych sprawach. Ola mierzy się z nimi każdego dnia, dlatego przyda jej się odrobina dobrej energii!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE