Dziki z Młocin - wędrująca wystawa plenerowa. Możesz mieć ją na swoim podwórku!

2021-03-22 15:43
Dziki z Młocin - wędrująca wystawa plenerowa. Możesz mieć ją na swoim podwórku!
Autor: Samogłoska fot. Samogłoska

"Niespotykanie przyjazna rodzina dzików zawitała właśnie na Młociny! Wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami na dłużej" - czytamy w mediach społecznościowych. Co ciekawe, dziki można zaprosić na swoje podwórko.

Rzeźby z wikliny autorstwa Jakuba Potasińskiego można obejrzeć w sąsiedztwie MAL Samogłoska, na skwerku przed Szkołą Podstawową nr 77 od strony ulicy Balaton. Wystawa będzie dostępna w tym miejscu do 9 kwietnia. A później? "Mamy dobrą wiadomość - możesz zaprosić dziki na swoje podwórko. Jeśli jesteś zainteresowana/y tym, aby ugościć naszą wystawę u siebie, skontaktuj się z nami mailowo. Wypożyczymy dziki bezpłatnie na okres jednego tygodnia" - piszą organizatorzy wydarzenia - MAL Samogłoska. Kontaktować w tej sprawie należy się pod adresem mailowym samogloska.bok@gmail.com.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Robert Lewandowski odznaczony przez prezydenta
Sonda
Powrót do szkół w kwietniu 2021 - czy uczniowie powinni wrócić?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE