Dwa ciała znalezione w Kiełpinie. Prokuratura przekazała najnowsze informacje

2022-08-10 14:49

Prokuratura przekazała najnowsze informacje ws. ciał znalezionych w Kiełpinie. Jak poinformowano, w czwartek rano przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Być może jej wyniki dadzą odpowiedź na pytanie, co tak naprawdę stało się w domu zmarłego małżeństwa.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz poinformowała w środę, że sekcja zwłok mężczyzny i kobiety, których ciała znaleziono w domu w Kiełpinie, została zaplanowana na czwartek rano. "W trakcie zleconej sekcji zostanie zabezpieczony materiał, który zostanie przekazany do poszerzonych badań toksykologicznych" - powiedziała prokurator.

Czytaj więcej: Tragedia w Kiełpinie. Znaleziono ciała małżeństwa

Podkreśliła przy tym, że śledztwo, które zostało we wtorek wszczęte w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Żoliborz w Warszawie, jest kontynuowane. Jak zaznaczyła rzeczniczka, "postępowanie toczy się w sprawie (in rem), co oznacza, że nikomu nie przedstawiono zarzutu". "Dotychczas wykonane zostały czynności procesowe z udziałem biegłego lekarza sądowego na miejscu zdarzenia" - informowała wcześniej rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Podkreśliła, że dobro śledztwa i konieczność zabezpieczenia właściwego toku postępowania uniemożliwiają przekazanie informacji w szerszym zakresie.

Kiełpin. Znaleziono zwłoki dwóch osób

Zwłoki kobiety i mężczyzny (lekarza z Warszawy) znalazł członek rodziny w poniedziałek w jednym z domów w podwarszawskim Kiełpinie. Nieoficjalnie wiadomo, że do sprawy zatrzymany został nastoletni syn małżeństwa, który aktualnie przebywa w izbie dziecka.

W Kiełpinie znaleziono ciała małżeństwa. Nieletni syn zatrzymany przez policję!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE