Dramatyczny wypadek. Jeleń wpadł na przednie siedzenie auta [ZDJĘCIA]

2022-10-18 13:48
Dramatyczny wypadek. Jeleń wpadł na przednie siedzenie auta
Autor: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim Dramatyczny wypadek. Jeleń wpadł na przednie siedzenie auta

Dramatyczny wypadek we wsi Nowy Szelków w woj. mazowieckim. Pojazd uderzył w jelenia. Uderzenie było tak silne, że zwierzę wpadło na przednie siedzenie auta. Zdjęcia ze zdarzenia opublikowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim.

Dramatyczny wypadek we wsi Nowy Szelków w województwie mazowieckim, w powiecie makowskim. Na DK 61 doszło do zderzenia samochodu marki Renault z jeleniem. Zwierzę wybiegło wprost pod koła pojazdu, którym kierował 24-letni mężczyzna. 

- Po uderzeniu, zwierzę wskoczyło do pojazdu na miejsce pasażera. Ratownicy pomogli wydostać się zwierzęciu z pojazdu po czym przekazali odpowiednim służbom - Policja, PZŁ. W działaniach udział brały jednostki: JRG Maków Mazowiecki 1 zastęp 5 osób, OSP Stary Szelków 6 osób - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim.

Jak informuje st. asp. Monika Winnik z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim, zwierzę przeżyło i zostało przekazane lekarzowi weterynarii. Obrażenia były jednak tak duże, że zadecydowano o odstrzeleniu jelenia.

Kierowcy samochodu nic się nie stało.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE