DK 50 zablokowana po wypadku pod Płońskiem. Jeden kierowca w szpitalu

i

Autor: policja.pl DK 50 zablokowana po wypadku pod Płońskiem. Jeden kierowca w szpitalu

DK 50 zablokowana po wypadku pod Płońskiem. Jeden kierowca w szpitalu

2023-03-18 13:50

Po zderzeniu motorowerzysty i ciągnika rolniczego całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 50 w miejscowości Skrzynki koło Płońska. W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala. Utrudnienia na trasie mogą potrwać do godz. 15. - podała policja.

Wypadek na DK 50 w Skrzynkach koło Płońska

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska w miejscowości Skrzynki na drodze krajowej nr 50 doszło w sobotę do zderzenia motorowerzysty i ciągnika rolniczego - przyczyny wypadku są obecnie ustalane.

DK 50 zablokowana

"Jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala" - przekazała kom. Drężek-Zmysłowska. Jak zaznaczyła rzeczniczka płońskiej policji, trasa w miejscu, gdzie doszło do wypadku jest całkowicie zablokowana dla ruchu pojazdów, a utrudnienia mogą potrwać mniej więcej do godz. 15.

Warszawa. Senior z Mokotowa chciał pomóc "policjantom". Wyniósł przed blok 650 tysięcy złotych w reklamówce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE