Czy wiesz, co oznaczają te imiona? Lepiej sprawdź, zanim nadasz jedno z nich dziecku! [QUIZ]

2020-10-05 14:18
Czy wiesz, co oznaczają te imiona? Lepiej sprawdź, zanim nadasz jedno z nich dziecku! [QUIZ]
Autor: Canva.com Czy wiesz, co oznaczają te imiona? Lepiej sprawdź, zanim nadasz jedno z nich dziecku! [QUIZ]

Czy wiesz, co oznaczają te imiona? Lepiej sprawdź, zanim nadasz jedno z nich dziecku! W roku 2020 Julia, Zuzanna, Zofia, Hania i Maja są najpopularniejszymi imionami dla dziewczynek. To właśnie je wybierali rodzice w ostatnich miesiącach. Chłopców chrzciliśmy imieniem Antoni, Jan lub Filip. Czy jednak rodzice znają znaczenie tych imion? Poznacie je na ESKA.pl Warszawa!

Czy wiesz, co oznaczają te imiona? Lepiej sprawdź, zanim nadasz jedno z nich dziecku! Gdy na świat przychodzi nasza pociecha musimy zdecydować, jakie powinna otrzymać imię. Czasem wybieramy takie, które nosił ktoś z naszej rodziny, innym razem decydujemy się na popularne i proste imiona. Są jednak tacy, którzy poszukują w nich czegoś wyjątkowego. Zanim nadacie imię waszemu dziecku to zastanówcie się, co ono oznacza!

Czy wiesz, co oznaczają te imiona? - QUIZ

Czy wiesz, co oznaczają te popularne imiona? Sprawdź w naszym quizie! W każdym pytaniu do wyboru macie jedną z trzech odpowiedzi. Życzymy powodzenia!

ESKA XD #004
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE