CHOINKOWE SYRENKI dla warszawiaków i warszawianek - gdzie dostaniemy darmową ozdobę?

2021-12-16 13:32
Warszawska Syrenka
Autor: um.warszawa.pl Warszawska Syrenka

Filcowe przywieszki z warszawską syrenką mogą upiększyć choinki w domach warszawiaków i warszawianek. Miasto chce rozdać te bożonarodzeniowe ozdoby w kilku punktach stolicy. Sprawdźcie, gdzie i kiedy można dostać jedną z nich.

Mieszkańcy i mieszkanki Warszawy swoje tegoroczne świąteczne drzewka będą mogli upiększyć wyjątkowymi ozdobami. Miasto rozdaje darmowe, wykonane z filcu przywieszki z symbolem stolicy! Ozdoba ma kolor czerwony i przedstawia syrenkę wpisaną w kółko nawiązujące do świątecznej bombki. Wielkimi krokami zbliża się radosny czas świąt Bożego Narodzenia. Niech to będzie czas wolny od sporów i problemów, wypełniony rodzinnym ciepłem oraz, oczywiście, prezentami. My również przygotowaliśmy drobny upominek dla mieszkańców. Choinkowe ozdoby w kształcie syrenki już wkrótce pojawią się na ulicach stolicy. Mamy nadzieję, że ten najważniejszy symbol stolicy zagości w wielu domach i będzie przypominał o naszej małej Ojczyźnie. A ze swojej strony wszystkim warszawiankom i warszawiakom, każdemu bez wyjątków, nie tylko na nadchodzące święta Bożego Narodzenia, ale na cały Nowy Rok i na zawsze życzę wszystkiego dobrego – mówi prezydent Rafał Trzaskowski. Gdzie i kiedy szukać choinkowych syrenek w Warszawie? O tym w dalszej części artykułu.

Świąteczna sukienka - życzenia od Moniki Mazur

Gdzie szukać syrenek?

Ozdoby dostępne będą od piątku, 17.12 do niedzieli, 19.12 w pięciu lokalizacjach w Warszawie. Wzorem papierowych żonkili na rocznicę Powstania w Getcie i 3-majowych kotylionów, będą przyczepione do słupów ogłoszeniowych. Znajdziemy je przy:

  • pl. Narutowicza od strony kościoła,
  • ul. Marszałkowskiej na rogu ze Wspólną,
  • rondzie Waszyngtona od strony Stadionu Narodowego,
  • al. Solidarności przy cerkwi,
  • pl. Wilsona koło wejścia do metra.

Słupy będą oklejone grafiką nawiązującą do warszawskiego plakatu świątecznego. Zawieszki pojawią się w piątek przed godziną 11:00, zapas będzie uzupełniany wieczorem i rano w kolejnych dniach aż do niedzieli. Dla bezpieczeństwa mieszkanek i mieszkańców, przy słupach będzie znajdował się płyn dezynfekujący, którym powinniśmy zdezynfekować ręce przed sięgnięciem po zawieszkę.

Źródło: um.warszawa.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE