Skradziona kurtka

i

Autor: zoliborz.policja.gov.pl Skradziona kurtka

Chciała ukraść skórzane kurtki o wartości kilku tysięcy złotych. Pięć z nich uszkodziła

Policjanci z Bielan zatrzymali 40-latkę, która w jednej z galerii handlowych próbowała ukraść siedem skórzanych kurtek. Łupy schowała w torbie, pod bluzą i w spodniach. Nieudolne usunięcie zabezpieczeń spowodowało zniszczenie pięciu kurtek, straty oszacowano na ok. siedem tysięcy złotych. Kobieta już usłyszała zarzuty.

Bielany: próba kradzieży drogich kurtek

Tuż przez zamknięciem galerii handlowej przy ulicy AK Kampinos, policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego ze sklepów. Na miejscu okazało się, że 40-letnia kobieta usiłowała wyjść ze sklepu z siedmioma skórzanymi kurtkami.

Skradziony towar schowała w torbę, pod bluzę i w spodnie. "Klientka" została zatrzymana. Na miejscu okazało się, ze nieudolne usunięcie zabezpieczeń spowodowało zniszczenie pięciu kurtek. Właściciel wycenił straty na kwotę około siedmiu tysięcy złotych.

W trakcie wykonywania czynności z 40-latką do sklepu przyszedł ochroniarz, który poinformował policjantów, że ta sama kobieta, w sklepie z kosmetykami dokonało kradzieży peelingu i mydeł o wartości prawie 300 złotych.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu.

Policjanci z Bielan zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 40-latce zarzutów za usiłowanie kradzieży w warunkach recydywy. Teraz grozi jej kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

Policjanci ratowali psa, który utknął na dachu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE