Ubrania

i

Autor: pixabay.com Ubrania

BUTIK CYRKULARNY w Warszawie - co to jest i gdzie się znajduje?

2021-11-23 15:38

To bez wątpienia jedna z najciekawszych inicjatyw na warszawskiej mapie sklepów odzieżowych. Butik cyrkularny jest nie tylko miejscem, gdzie znajdziemy świetne ciuchy dobrej jakości. To też możliwość dania im drugiego życia! Więcej szczegółów w naszym artykule.

Butik Cyrkularny - czym jest? Takie pytanie mogą sobie zadawać wszyscy, którzy słyszeli o otwarciu takiego miejsca w Warszawie. Jego pełna nazwa to Cyrkularny Butik Ubrania Do Oddania i - mówiąc najprościej - jest second-handem, w którym możemy za niewielkie pieniądze kupić dobrej jakości ubrania z drugiej ręki. Ale nie tylko! W butiku możemy dać drugie życie ciuchom, których już nie nosimy i tym samym wesprzeć ideę zamkniętego obiegu konsumpcji. Pomysł stworzenia tego wyjątkowego sklepu wyszedł od polskiego start-upu Ubrania Do Oddania - platformy łączącej koncepcję second handu ze zbiórkami odzieży i pieniędzy na cele charytatywne. Gdzie znajduje się warszawski Butik Cyrkularny? O tym w dalszej części artykułu.

Mama świnka urodziła czworaczki

Butik Cyrkularny w Warszawie - gdzie go znaleźć?

Butik powstał dzięki współpracy Ubrania do oddania i Galerii Mokotów. Sklep to ponad 100-metrowa przestrzeń, w której znajdziemy dobrej jakości odzież znanych marek, a wszystko z drugiej ręki! Oprócz swojej podstawowej funkcji, butik daje dostęp do edukacji, warsztatów upcyclingowych, spotkań z ekoinfluenserami i projektantami recyclingowymi. Butik Cyrkularny znajdziemy na pierwszym piętrze Galerii Mokotów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE