Biegiem do ołtarza! Para weźmie ślub podczas ultramaratonu w Wieliszewie

2020-07-31 14:19
Wezmą ślub podczas ultramaratonu!
Autor: gmina Wieliszew Wezmą ślub podczas ultramaratonu!

Będzie ślub podczas Ultramaratonu Powstańca! Dwóch uczestników po przebiegnięciu linii mety zamierza się pobrać! Ślubu udzieli im wójt Wieliszewa. A to wszystko... przy biegnących świadkach. Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

Biegiem do ołtarza

- Tego jeszcze nie było. Na naszym biegu w niedzielę dwójka uczestników najpierw przebiegnie 63 kilometry, a tuż za metą wójt Paweł Kownacki, który również startuje, udzieli im ślubu. To wszystko przy biegających świadkach - informują organizatorzy wydarzenia.

Czytaj także: Palant powraca! Znów zobaczymy zapomniany polski sport [MISTRZOSTWA POLSKI W PALANTA]

Kim są małżonkowie?

Para, która weźmie ślub to Joanna Gałacka i Janusz Widłak. Poznali się 18 lat temu, są razem 13 lat, a biegają - od dzieciństwa.
Mają syna Jeremiego, dzielą wspólne pasje, a teraz chcą podzielić się swoim szczęściem z innymi!

O której ślub?

Sam bieg rozpoczyna się o 6.30 i jest organizowany pod specjalnym nadzorem sanitarnym, w związku z sytuacją epidemiologiczną. Ślub odbędzie się między 14 a 15:00 w niedzielę na terenie hali sportowej w Wieliszewie przy ul. Modlińskiej 65.

Czytaj także: Najpiękniejsze miejsca na sesje zdjęciowe w Warszawie i okolicy. Tam musisz się wybrać! [TOP 6]

Co na to internauci?

Po podzieleniu się informacją o ślubie przez organizatorów imprezy, internet oszalał! - Super! Piękny start w nowe :) i idealny wybór miejsca, czasu i udzielającego ślubu - wójt robi to doskonale - po biegu zapewne jeszcze w piękniejszych emocjach :) To wydarzenie na pewno mocno zapisze się w historii nie tylko młodych i gości, ale także tego biegu. Powodzenia! - czytamy w komentarzach.

- Rozumiem, że wszyscy uczestnicy są zaproszeni na wesele? - żartuje autor komentarza.

- Tysiaca wspólnych kilometrów Młodej Parze! Kibicujemy na biegu i w sformalizowanym związku, bo wspólne życie i tak się układa - czytamy.

Link do wydarzenia znajduje się >>TUTAJ<<

Ultramaraton w Zielonej Górze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE