Agrounia zapowiada protest w Warszawie - kiedy i gdzie się odbędzie?

2022-07-07 6:46
Protest w Warszawie
Autor: pixabay.com / canva.com Protest w Warszawie

Ruch społeczno-polityczny Agrounia szykuje się do protestu w Warszawie. Uczestnicy chcą manifestować między innymi przeciw podnoszeniu stóp procentowych w Polsce. Sprawdźcie, kiedy i w którym miejscu odbędzie się wydarzenie.

Protest Agrounii w Warszawie - informacje o planowanym wydarzeniu można znaleźć w kanałach social media organizacji. Z zamieszczonych tam materiałów wynika, że przygotowywana manifestacja ma być sprzeciwem wobec kolejnym podniesieniom stóp procentowych i ogólnemu spadkowi jakości życia w kraju. Agrounia uważa, że rząd używa inflacji jako usprawiedliwiania dla działań Narodowego Banku Polskiego. Spodziewany protest Agrounii może wywołać wiele utrudnień w stolicy. Szczególnie kierowcy powinni pamiętać o ryzyku zablokowanych ulic i sporych korkach. W dalszej części naszego artykułu sprawdzicie, na kiedy i gdzie zaplanowano protest.

Najnowsze rozwiązania chirurgiczne technologii 3D w chirurgii leczenia wad refrakcji oka

Data i miejsce protestu Agrounii w Warszawie

Protest zaplanowano na czwartek, 7 lipca. O godzinie 10:00 manifestanci zbiorą się pod Pałacem Kultury i Nauki, a następnie przejdą przed budynek Sejmu RP. Ludzie najprawdopodobniej przejdą Marszałkowską do Ronda Dmowskiego, a później al. Jerozolimskimi do skrzyżowania z Nowym Światem, którym dotrą do Wiejskiej. W rejonie tych ulic mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE