Wylicytuj koszulki gwiazd siatkówki! Dochód otrzyma Pomorskie Hospicjum dla Dzieci

2021-11-29 17:00
Trefl Gdańsk
Autor: gdansk.pl Mateusz Mika z Trefla Gdańsk

Koszulki siatkarskich asów do zgarnięcia w specjalnej, charytatywnej licytacji! Dochód pójdzie na działalność Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku. Trykoty ze swojej kolekcji przekazał przyjaciel Trefla Gdańsk, Maciej Kisiel. Pierwsze z nich wylicytowane zostały podczas niedzielnego meczu żółto-czarnych ze Skrą Bełchatów.

- Kolejne licytacje prowadzone będą w Internecie, przede wszystkim w kanałach Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Wśród koszulek znajdują się między innymi takie unikaty jak koszulka Bartosza Kurka z Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku czy koszulki zawodników, którzy przez wiele lat grali w rosyjskich zespołach - mówi Justyna Gdowska, rzeczniczka Trefla Gdańsk.

W ostatnich dniach udało się również sprowadzić koszulkę Wilfredo Leona z ubiegłego sezonu. Dostępne też są stroje trenera gdańskiego Trefla.

- Dwie pierwsze koszulki to te, w których grałem swój ostatni sezon w Skrze Bełchatów. Następna koszulka jest też unikatowa, ponieważ pochodzi z jedynego sezonu, jaki grałem w Rosji. Jest też kadrowa, która ma orzełka na piersi. Gra dla barw narodowych zawsze jest ogromnym zaszczytem. Jest to koszulka, którą warto mieć w swojej kolekcji - dodaje o swoich strojach trener żółto-czarnych Michał Winiarski. Cena wywoławcza jego koszulki to 500 złotych. Licytować może każdy chętny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE