Trefl Gdańsk

i

Autor: gdansk.pl Mateusz Mika z Trefla Gdańsk

Wylicytuj koszulki gwiazd siatkówki! Dochód otrzyma Pomorskie Hospicjum dla Dzieci

2021-11-29 17:00

Koszulki siatkarskich asów do zgarnięcia w specjalnej, charytatywnej licytacji! Dochód pójdzie na działalność Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku. Trykoty ze swojej kolekcji przekazał przyjaciel Trefla Gdańsk, Maciej Kisiel. Pierwsze z nich wylicytowane zostały podczas niedzielnego meczu żółto-czarnych ze Skrą Bełchatów.

- Kolejne licytacje prowadzone będą w Internecie, przede wszystkim w kanałach Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Wśród koszulek znajdują się między innymi takie unikaty jak koszulka Bartosza Kurka z Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku czy koszulki zawodników, którzy przez wiele lat grali w rosyjskich zespołach - mówi Justyna Gdowska, rzeczniczka Trefla Gdańsk.

W ostatnich dniach udało się również sprowadzić koszulkę Wilfredo Leona z ubiegłego sezonu. Dostępne też są stroje trenera gdańskiego Trefla.

- Dwie pierwsze koszulki to te, w których grałem swój ostatni sezon w Skrze Bełchatów. Następna koszulka jest też unikatowa, ponieważ pochodzi z jedynego sezonu, jaki grałem w Rosji. Jest też kadrowa, która ma orzełka na piersi. Gra dla barw narodowych zawsze jest ogromnym zaszczytem. Jest to koszulka, którą warto mieć w swojej kolekcji - dodaje o swoich strojach trener żółto-czarnych Michał Winiarski. Cena wywoławcza jego koszulki to 500 złotych. Licytować może każdy chętny.