Wygrał fortunę na mundialowym zakładzie po meczu Polaków. Kwota robi wrażenie!

2022-11-25 12:09
Trainwrecks wygrał fortunę na mundialowym zakładzie po meczu Polaków!
Autor: Cyfrasport

Trainwrecks, jeden z najbardziej popularnych streamerów na świecie, wygrał dzięki zakładowi ogromną kwotę pieniędzy. Obstawił cztery mecze podczas mundialu w Katarze - między innymi rozgrywkę Polaków.

W niedzielę ruszyły piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze, stając się jednym z największych (a także najdroższych) wydarzeń sportowych na świecie. Niemal od razu narosło wokół nich wiele kontrowersji i niejasności, które jednak nie zakłóciły przebiegu imprezy - cały czas odbywa się ona zgodnie z planem. Dla niektórych okazała się wręcz szczęśliwą kartą. 

Trainwrecks obstawił wszystkie wtorkowe spotkania. Opłaciło się!

Polska zremisowała bezbramkowo z Meksykiem w pierwszym meczu mistrzostw świata w Katarze, choć wynik do końca nie był łatwy do przewidzenia. Kolejna rozgrywka "polskiej" grupy, w której Argentyna sensacyjnie przegrała z Arabią Saudyjską 1:2 także mogła być zaskoczeniem. Wynik obu konfrontacji niektórym udało się jednak przewidzieć... i nieźle na nim zarobić.

Wygrał fortunę dzięki Mistrzostwom Świata w Katarze

Trainwrecks, znany z transmitowania treści hazardowych na Twitchu, obstawił wszystkie wtorkowe spotkania i wygrał ogromną sumę pieniędzy. Amerykanin, na co dzień związany z branżą gamingową, mocno zaryzykował. 

Przewidział między innymi wynik meczu Polaków. Na cztery spotkania postawił łącznie 25 tysięcy dolarów. Miał mnóstwo szczęścia - pieniądze zwróciły się wielokrotnie. Na tym zakładzie wygrał półtora miliona dolarów!

Jan Tomaszewski po Polska - Meksyk | Katar Express
Źródło: Wygrał fortunę na mundialowym zakładzie po meczu Polaków. Kwota robi wrażenie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE