Trainwrecks wygrał fortunę na mundialowym zakładzie po meczu Polaków!

i

Autor: Cyfrasport

Wygrał fortunę na mundialowym zakładzie po meczu Polaków. Kwota robi wrażenie!

2022-11-25 12:09

Trainwrecks, jeden z najbardziej popularnych streamerów na świecie, wygrał dzięki zakładowi ogromną kwotę pieniędzy. Obstawił cztery mecze podczas mundialu w Katarze - między innymi rozgrywkę Polaków.

W niedzielę ruszyły piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze, stając się jednym z największych (a także najdroższych) wydarzeń sportowych na świecie. Niemal od razu narosło wokół nich wiele kontrowersji i niejasności, które jednak nie zakłóciły przebiegu imprezy - cały czas odbywa się ona zgodnie z planem. Dla niektórych okazała się wręcz szczęśliwą kartą. 

Trainwrecks obstawił wszystkie wtorkowe spotkania. Opłaciło się!

Polska zremisowała bezbramkowo z Meksykiem w pierwszym meczu mistrzostw świata w Katarze, choć wynik do końca nie był łatwy do przewidzenia. Kolejna rozgrywka "polskiej" grupy, w której Argentyna sensacyjnie przegrała z Arabią Saudyjską 1:2 także mogła być zaskoczeniem. Wynik obu konfrontacji niektórym udało się jednak przewidzieć... i nieźle na nim zarobić.

Wygrał fortunę dzięki Mistrzostwom Świata w Katarze

Trainwrecks, znany z transmitowania treści hazardowych na Twitchu, obstawił wszystkie wtorkowe spotkania i wygrał ogromną sumę pieniędzy. Amerykanin, na co dzień związany z branżą gamingową, mocno zaryzykował. 

Przewidział między innymi wynik meczu Polaków. Na cztery spotkania postawił łącznie 25 tysięcy dolarów. Miał mnóstwo szczęścia - pieniądze zwróciły się wielokrotnie. Na tym zakładzie wygrał półtora miliona dolarów!

Jan Tomaszewski po Polska - Meksyk | Katar Express
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE