Trójmiejski rynek nieruchomości w jednym miejscu. W weekend Targi Mieszkaniowe w Ergo Arenie

2020-02-18 16:54
Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie odbędą się w Ergo Arenie
Autor: Patryk Rosiński Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie odbędą się w Ergo Arenie

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie odbywają się w trójmieście trzy razy w roku. Pierwszą okazją do zapoznania się z nową ofertą jest wydarzenie, które odbędzie się w Ergo Arenie w najbliższy weekend.

W tym miejscu zaplanujesz swoje "M" od A do Z. W weekend w Ergo Arenie odbędą się Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie. To dobra okazja do tego aby poznać trójmiejską ofertą i dowiedzieć się jak podejść do tematu zakupu nieruchomości.

- Będzie można wyjść z gotowym pomysłem na całe mieszkanie, od lokalizacji, przez projekt, na wyposażeniu kończąc - mówi Anna Szweda, menadżer targów. Posłuchaj:

Posłuchaj jak łatwo będzie można wyjść z targów z gotowym pomysłem na mieszkanie:

Na miejscu na odwiedzających czekać będzie kilkudziesięciu wystawców. Przez cały weekend odbywać się będą także wykłady, będzie można uzyskać porady odnośnie aranżacji wnętrz, a wykwalifikowane osoby chętnie udzielą porad prawnych.

- Na targach będzie można uzyskać odpowiedź na praktycznie każde pytanie odnośnie zagadnień nawiązujących do trójmiejskich nieruchomości - dodaje Anna Szweda. Posłuchaj:

Posłuchaj jaką pomoc będzie można uzyskać na targach:

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom Nowe Mieszkanie odbędą się w najbliższy weekend 22 i 23 lutego w Ergo Arenie. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE