Nie daj się nudzie. Wpadaj do JUMPCITY! Zabawa i trening na baaardzo wysokim poziomie

2022-09-12 6:00
140 trampolin w jednym miejscu! Kup karnet i wskocz do JUMPCITY
Autor: JUMPCITY 140 trampolin w jednym miejscu! Kup karnet i wskocz do JUMPCITY

Koniec wakacji? Powrót do szkoły, na studia albo do pracy? Nadciągająca do nas jesień nie musi oznaczać nudy i szarych dni – wręcz przeciwnie! Oderwij się od codzienności i nie daj się grawitacji. Wpadnij do Parków Trampolin JUMPCITY w Trójmieście. To nie tylko doskonały pomysł na jednorazowy „wyskok”, ale też cykliczne zajęcia, które łączą aktywność z doskonałą zabawą! Po wakacjach jest ich jeszcze więcej.

JUMPCITY to nie tylko doskonała atrakcja na jeden raz, ale też miejsce (a właściwie miejsca), które warto odwiedzać wiele razy – cyklicznie. Regularnie odbywają się tu zajęcia, które pozwalają doskonale się bawić i jednocześnie dbać o formę: wyskokowo, na wysokim poziomie!

Zacięcia w JUMPCITY! Dbaj o formę w Parkach Trampolin

Parki Trampolin JUMPCITY w Trójmieście to doskonała zabawa na najwyższym poziomie, ale też okazja, by zadbać o formę i nieco ruchu – w najlepszym wydaniu. Sprawa jest prosta: jeśli jeszcze nigdy nie byłaś lub nie byłeś w JUMPCITY – czas nadrobić zaległości. Zabieraj, kogo zechcesz i w doborowym towarzystwie wpadaj, by poskakać i poszaleć pod okiem naszych trenerów. Wszystko bezpiecznie i na luzie!

Zarezerwuj bilet online i wskakuj do JUMPCITY!

Jeśli wiesz już, że skakanie jest ekstra, to przed Tobą otwierają się nowe możliwości. Jest ich całkiem sporo! A to dlatego, że w JUMPCITY regularnie i na stałe są prowadzone zajęcia, które oprócz skakania, śmiechu i endorfin mają w pakiecie także dbanie o formę i o zdrowie.

JUMPCITY Trójmiasto. Zajęcia w Parkach Trampolin

Co czeka na Ciebie w JUMPCITY oprócz trampolin do zabawy, grania w kosza, zbijaka na wysoookim poziomie, strefy gladiatorów, trampolin sportowych, basenów pełnych pianek, w które chce się wskoczyć całym sobą? Otóż oprócz nieskończonej radości i nieskrępowanej zabawy, Parki Trampolin JUMPCITY oferują też zajęcia i treningi – regularne i cykliczne. To doskonałe uzupełnienie Twoich innych aktywności fizycznych albo okazja, by w końcu wstać z kanapy i zacząć się ruszać! Co w ofercie?

AKROBATYKA. To zajęcia dla tych, którzy oprócz sporej dawki ruchu, poszukują też zastrzyku adrenaliny. Akrobatyka w Gdyni to zajęcia prowadzone na różnych poziomach – i dla doświadczonych akrobatów, i dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją akrobatyczną przygodę.

JUMP WORKOUT. To prawdziwe treningi nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej i budowanie mięśni mocnych jak stal. Coś dla prawdziwych twardzieli, którzy… lubią się czasem pobawić, jak dzieci.

Zajęcia JUNIOR. To treningi adresowane do dzieci, które pod okiem doświadczonych trenerów mogą spożytkować swoje (nieskończone) pokłady energii.

Dokładny rozkład zajęć w poszczególnych Parkach Trampolin JUMPCITY znajdziesz oczywiście na jumpcity.pl. Jeśli nie wiesz, jaki trening wybrać, to odwiedź JUMPCITY osobiście, a trenerzy chętnie podpowiedzą, które z zajęć będą najlepsze dla Ciebie.

JUMPITY #skaczemyzradości

Wybierz najbliższy Park Trampolin JUMPCITY i wskakuj – codziennie od godz. 9.00 do godz. 20.00.

Park Trampolin JUMPCITY Gdynia

ul. Tadeusza Wendy 7/9

tel. 58 380 07 70

Park Trampolin JUMPCITY Gdańsk

al. Grunwaldzka 355

tel. 58 380 80 88

Park Trampolin JUMPCITY Rumia

ul. Grunwaldzka 108 (Port Rumia)

tel. 58 380 17 65

Park Trampolin JUMPCITY Katowice

ul. Tadeusza Kościuszki 227

tel. 32 781 88 84

www.jumpcity.pl

JUMPCITY na Facebooku

JUMPCITY znajdziesz też na YouTube, Instagramie, TikToku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE