Kalifornijski klimat w Polsce? To wszystko znajdziecie w strefie HelloMoto w Chałupach!

2022-08-01 8:00
plaża, wakacje, lato
Autor: pexels

Ciepły piasek, szum fal, żagle i uśmiechnięci ludzie. A do tego dobra muzyka i kolorowe drinki. Aby spędzić czas w tych klimatach, nie musicie ruszać za ocean! Wybierz się do strefy HelloMoto w Chałupach! Czeka tam na Was mnóstwo atrakcji!

Wakacje i lato w pełni. To czas, gdy większość z nas już odpoczywa na wyczekanym urlopie, albo jest w trakcie jego planowania. Wielu osobom marzy się iście rajski klimat: z palmami, słońcem, latawcami kitesurferów, a do tego z ciepłym piaskiem oraz szumem morza czy oceanu. Widzicie to przed oczami? Teraz nie musicie jednak jechać tysięcy kilometrów! Wystarczy, że w pierwszy weekend sierpnia wybierzecie się do Chałup. Tam bowiem stanie strefa HelloMoto, a wraz z nią moc atrakcji! A co dokładnie?

Organizatorzy zabiorą Was w wycieczkę do Miami, a Chałupy na chwilę zmienią się w jedną z najpopularniejszych plaż na świecie - South Beach. Podczas wydarzenia w strefie HelloMoto królować będą lata '80, a wraz z nimi charakterystyczne na ten okres barwy. Niezapomniana zabawa gwarantowana! W czasie jej trwania główną rolę odgrywać będzie marka Motorola. Nie zabraknie oczywiście imprezy z DJ-em. Konsola zostanie zamieniona na ogromny magnetofon! Oldschoolowy boombox DJ-ka HELLOmoto, a za nią Funk i same hity lat '80. Brzmi nieźle, prawda?

Spragnieni - nie tylko słońca, znajdą też coś, by zapełnić brzuszki. W strefie nie zabraknie plażowych dodatków, a deski surfingowe posłużą za menu. Co w nim znajdziemy? M.in. kolorowe słodycze, efektowne koktajle, a także "coś konkretnego", by mieć siłę na dalszą imprezę.

Fani wyjątkowych zdjęć też będą mieli nie lada gratkę. Czekać na Was będzie ścianka z traw pampasowych oraz skąpana w piasku biała eMka. To jednak nie wszystko! Na plaży w Chałupach pojawi się również huśtawka! Zostanie ona postawiona tuż przy wejściu do wody. Niezapomniane ujęcia gwarantowane! Ci, którzy będą mieli ochotę poczuć nieco adrenaliny, z pewnością skorzystają za to z toru do skimboardu. Po dawce emocji warto zrelaksować się za to na kolorowych meblach paletowych, które idealnie wpiszą się w klimat.

Brzmi nieźle, prawda? Koniecznie odwiedźcie strefę HelloMoto 5 i 6 sierpnia 2022. Jej dokładny adres to Chałupy 3. Do zobaczenia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE