Ergo Arena ponownie otwarta! Wraca m.in. Rolkowisko

2020-07-30 8:02 Dominika Bakura
Ergo Arena
Autor: wikipedia, Lisarlena , CC BY-SA 3.0 Ergo Arena

Ergo Arena - ponownie otwarta! Po gruntownym ozonowaniu wnętrz obiektu, sanepid wyraził zgodę na przywrócenie wydarzeń w hali na granicy Sopotu i Gdańska. Przypomnijmy - Ergo Arena została zamknięta w ostatni piątek, po tym jak u jednego z zawodników Trefla Gdańsk stwierdzono koronawirusa.

– Wraca nasza strefa „Ergo #wplenerze”. Strefa bezpłatna i strefa otwarta. Mamy trochę tych koncertów zaplanowanych. A wszystko na elewacji, na ekranie LED HD w Ergo Arenie – mówi Aleksandra Golec z Ergo Areny. – Rozsiadając się na wygodnym leżaku możemy posłuchać koncertów takich gwiazd jak: Justin Timberlake, Foo Fighters czy Bruce Springsteen – dodaje Golec.

Do Ergo Areny wraca także Rolkowisko. Wydarzenie, które planowo miało odbyć się 26.07 odbędzie się 02.08 w godz. 16:00-19:00. Darmowe, niedzielne spotkania na rolkach w ERGO ARENIE realizowane będą o stałych porach również 9, 16 i 23 sierpnia. 

– Zapraszamy na plenerowe koncerty i Rolkowisko – mówi Aleksandra Golec z Ergo Areny. Posłuchaj:

 3 sierpnia przywrócone zostaną również wycieczki z przewodnikiem po gdańsko-sopockiej hali.

– Zwiedzanie Ergo Areny to jedyna taka szansa, by zajrzeć na backstage. Dla naszych gości dostępne są także garderoby gwiazd. Wszystko to, co przez ostatnie 10 lat działo się w naszej hali. Taki spacer przez historie najlepszych koncertów i wyjątkowych meczów – mówi przedstawicielka Ergo Areny. 

Terminy spacerów po obiekcie znaleźć można na stronie hali. Posłuchaj:

Do treningów na terenie Ergo Areny wrócili także zawodnicy Trefla Sopot. U żadnego z koszykarzy i członków sztabu - nie stwierdzono koronawirusa.