Czy ekipa ESKA Summer City podoła w bitwie na balony z wodą?

2022-08-05 18:00
ESKA Summer City Trójmiasto
Autor: Ewa Górniak

Wakacje trwają w najlepsze. Trójmiejska ekipa ESKA Summer City każdego dnia świetnie się bawi w najciekawszych zakątkach Gdańska, Gdyni, Sopotu, półwyspu helskiego oraz okolic. W tym artykule znajdziecie relację z poprzednich dni, a także zapowiedzi tego, co będzie dział się w kolejnych!

Miniony tydzień minął jak błyskawica. We wtorek ekipa ESKA Summer City wyjechała nieco poza City. Na gdyńskim Chwarznie doświadczaliśmy prawdziwych bezdroży wraz se specjalistami w tym temacie - Offroad Taxi. Każdy z nas miał okazję spróbować poprowadzić te wielkie auta, a potem... nie chciał oddać kierownicy kolejnej osobie! Razem z nami obecni byli nasi słuchacze, którzy na antenie zgarnęli zaproszenie na przejażdżkę.

ESKA Summer City Trójmiasto
Autor: Ewa Górniak

W środę najpierw pojawiliśmy się w restauracji Barracuda w Gdyni. Tam w naszym wakacyjnym studiu mieliśmy okazję porozmawiać z Piotrem Kupichą, wokalistą zespołu Feel. Niektórzy farciarze zgarnęli też wejściówki na Top of the Top Festival w Sopocie, na którym to nasz rozmówca na pewno wystąpi! Z Gdyni przenieśliśmy się do Gdańska, gdzie na Targu Siennym do końca weekendu dostępna jest strefa Peroni Nastro Azzuro 0,0%. W garażu Il Pitstop na wszystkich czeka prawdziwy bolid Aston Martin Aramco Cognizant Formula One™ Team.

ESKA Summer City Trójmiasto
Autor: Weronika Marunowska

W czwartek odwiedziliśmy Wyspę Drogowiec w gdańskim Sobieszewie. Tam skorzystaliśmy z nauki tańca, ale również świetnie bawiliśmy się w lunaparku Kellner. Nasze hostessy wykazały się nie lada odwagą i poszły nawet na młota! Natomiast dziś, w piątek, mogliście spotkać nas na campingu Chałupy 3, gdzie do jutra włącznie otwarta jest strefa Motoroli. Na wszystkich czekają hostessy na wrotkach, tor do skimboardingu, wata cukrowa, DJ czy bar.

ESKA Summer City Trójmiasto
Autor: Paweł Lemke
ESKA Summer City Trójmiasto
Autor: Karol Hoffman

Już jutro nasza ekipa ESKA Summer City pojawi się w Brzeźnie, gdzie weźmiemy udział w wielkie bitwie na balony z wodą. Tego typu imprezy oficjalnie w Trójmieście chyba jeszcze nie było. Czy wygramy? Tego nie wie nikt, ale wpadajcie nam pomóc. W niedzielę czas przeznaczamy na chillout, bo od poniedziałku czekają nas kolejne atrakcje. Na początku przyszłego tygodnia odwiedzimy między innymi Jarmark Dominikański oraz Jumpcity!

ESKA Summer City Trójmiasto
Autor: Żaneta Kellner
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE