zdjęcie poglądowe

i

Autor: pixabay

Chcesz uchylić nieba ukochanej osobie? Zobacz naszą propozycję na walentynki w Gdańsku!

2023-02-14 21:13

Walentynki spędzone w Trójmieście gwarantują masę atrakcji, ale co spośród nich wybrać? My polecamy zjawiskowe widoki w centrum starego miasta. 50 metrów robi wrażenie!

Walentynki w Gdańsku

Randka w walentynki? Trzeba zaskoczyć, wymyśleć coś wyjątkowego, coś naj naj naj. Najwyżej nad Gdańskiem znajdziecie się randkując w gondoli koła widokowego Amber Sky w Gdańsku! Taka randka w Trójmieście zaskoczy i dostarczy wam wspaniałych wrażeń na szczycie! 

Koło widokowe w Gdańsku - podniebna atrakcja miasta na każdą porę roku

i

Autor: Gdańsk.pl Koło widokowe w Gdańsku - podniebna atrakcja miasta na każdą porę roku

Amber Sky Gdańsk

Jaki jest widok z góry? "Zachwycający" - to nic nie powiedzieć. Wyjątkowa perspektywa starego miasta to jedno, ale z koła widokowego widać też stoczniowe żurawie, złoty stadion w Letnicy czy odległy najbardziej - półwysep helski!

Koło widokowe Gdańsk wysokość

Tylko wy dwoje i cały Gdańsk pod wami. Brzmi dobrze? Gondole wznoszą się na wysokość 50 metrów nad poziomem morza. Sama przejażdżka na Amber Sky w Gdańsku to koszt 35 złotych, ale może być jeszcze lepiej. To możliwe w wynajętej na wyłączność gondoli VIP! Oprócz eleganckiej oprawy (skórzane fotele, telewizor) gondola wyposażona jest w szklaną podłogę! Możecie też zamówić sobie do kabiny szampana i spędzić tam romantyczne 30 minut. Koło widokowe zakręci się trzy razy a wy będziecie mogli zająć się tylko sobą... o ile widoki nie będą was rozpraszać. Taka kabina VIP to koszt 300 zł, za dodatkowego szampana zapłacicie kolejne 50 złotych.

Koło widokowe w Gdańsku - opis atrakcji Amber Sky

Wśród atrakcji starego miasta to najnowocześniejszy punkt do odwiedzenia. Jednocześnie z koła widokowego może skorzystać 288 osób, gondole są ośmioosobowe, ale jest też jedna gondola VIP. Standardowy czas atrakcji to trzy obroty, a wszystko trwa 15 minut. Z koła widokowego w Gdańsku widać stoczniowe żurawie, bursztynowy stadion w Letnicy, a nawet półwysep helski.

Tłumy na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE