Znak Made in Toruń z nową, opatentowaną statuetką!

2021-12-20 8:49

Nowe statuetki Made in Toruń czekają na najwyższej jakości produkty i usługi z Torunia. Centrum Wsparcia Biznesu zachęca firmy z naszego miasta do wypełnienia ankiety rejestracyjnej i ubieganie się o prawo do posługiwania się certyfikatem jakości w promocji swoich produktów i usług.

Jak informuje Łukasz Drygalski z Centrum Wsparcia Biznesu, znaku Made in Toruń nie można kupić. Znak ten, chroniony przez Urząd Patentowy można wyłącznie zdobyć za gwarantowaną przez firmy wysoką jakość produktu, jego pochodzenie, a przede wszystkim wiarygodność.

Znak Made in Toruń z nową, opatentowaną statuetką!

Nowe statuetki zostały wykonane w technologii druku cyfrowego 3D i wykonane z betonu architektonicznego. W swojej stylistyce nawiązują do gotyckiego portalu głównego Bazyliki katedralnej św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty w Toruniu, w rewers wpisano Kopernikańską wizję wszechświata z dzieła „De revolutionibus orbium coelestium”. Statuetki ważą niecałe 2 kg i mają wymiary 26x14x4cm.

Aby ubiegać się o przyznanie znaku należy wypełnić ankietę rejestracyjną na stronie www.madeintorun.pl i przesłać ją do Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu na adres: kontakt@madeintorun.pl Więcej informacji - TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE