Czworonożni bohaterowie! Oto zwierzaki, które zapisały się w historii. Sprawdź, czy je znasz

2022-10-04 13:14

Z bohaterami najczęściej kojarzymy postaci z uniwersum Marvela albo DC. Takie skojarzenia mają współcześni. W czasie pandemii naszymi bohaterami byli i są nadal lekarze oraz wszyscy pracownicy służby medycznej. Tymczasem, żeby zostać prawdziwym bohaterem, nie trzeba koniecznie być człowiekiem!

Dla wielu ludzi bohaterami były kochane zwierzęta. Zarówno w przeszłości, jak i dziś potrafiły one brać udział w niezwykłych i wiekopomnych wydarzeniach. Nie mamy tu na myśli np. armii słoni ze starożytnej Kartaginy, która o mały włos nie zniszczyła Rzymu. Te pozostały dla nas anonimowe, a pamięć o nich przykryła gruba warstwa kurzu. Czy zawsze zwierzęcy bohaterowie odchodzili w zapomnienie? Oczywiście, że nie! Przygotowaliśmy dla was kilka sylwetek naprawdę oryginalnych zwierzaczków, które były twardsze od niejednego człowieka. Wielu ludzi z pewnością zawdzięczało im życie i zdrowie.

SPRAWDŹ GALERIĘ naszych zwierzęcych bohaterów!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE