Zdjęcia tajnych zakamarków Fortu IV w Toruniu? Możesz zrobić je sam

i

Autor: pixabay.com

Zdjęcia tajnych zakamarków Fortu IV w Toruniu? Możesz zrobić je sam

2022-06-10 9:41

Fort IV zaprasza wszystkich amatorów fotografii na spojrzenie na ten budynek przez obiektyw. Nie trzeba mieć kursów, wystarczy telefon w naszej kieszeni. W planach jest stworzenie grupy, która ruszy na forteczne spacery fotograficzne.

Jakie sekrety skrywa przed nami Fort IV? Być może uda się je zobaczyć przy dość dużym zoomie. Tym bardziej, że uczestnicy spaceru fotograficznego będą mieli okazję wejść wszędzie tam, gdzie nie było turystów. Efektem takiej wycieczki ma być wyjątkowa pamiątka fotograficzna. O tym typie zdjęć opowie nam więcej Andrzej Oksiak, który z pewnością udzieli nam kilku bardzo ważnych rad.

- Spacer jest dedykowany nie tylko profesjonalistom, ale i amatorom, tym, którzy lubią robić zdjęcia, ale niekoniecznie skończyli jakieś kursy. Andrzej Oksiak zajmuje się fotografią. Często wykorzystuje do tego telefon, kamerę GO PRO, czyli niekoniecznie profesjonalne aparaty więc nie przejmujcie się, że nie macie drogiego sprzętu. Możemy zrobić dużo bardzo ciekawych zdjęć - zachęca Anna Lamers

Wstęp jest bezpłatny, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy (TUTAJ). Spacer startuje o godzinie 10:00 i potrwa około 3 godzin. Warto oprócz telefonu zabrać ze sobą latarkę oraz nieprzemakalną odzież. Szczegóły znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.