Zaginął pan Wojtek, symbol toruńskiej starówki. Kilka tygodni temu wyszedł z domu i do dziś nie wrócił

2020-08-05 11:33
Zaginął pan Wojtek, symbol toruńskiej starówki. Kilka tygodni temu wyszedł z domu i do dziś nie wrócił
Autor: facebook.com/Jan Olbracht Browar Staromiejski

Na co dzień widywany w historycznym przebraniu przy ogromnym drewnianym beczkowozie. Od kilku tygodni nie był widziany nie tylko na toruńskiej starówce. Najbliżsi również nie mają z nim kontaktu.

O sprawie zniknięcia pana Wojtka poinformowali jego pracodawcy na swoim profilu Facebookowym. Jan Olbracht Browar Staromiejski zwraca się do wszystkich torunian, którzy mogli widzieć ich pracownika w ostatnim czasie. Z informacji, które przekazała jego rodzina - od kilku tygodni nie ma z nim żadnego kontaktu. Pan Wojtek nie pojawił się również w pracy.

Mężczyznę można kojarzyć ze spacerów po toruńskiej starówce w stroju z epoki średniowiecza. Często obok niego znajdował się charakterystyczny wóz, na którym znajdowała się drewniana beczka z reklamą restauracji. Poniżej znajdziecie zarówno zdjęcie jak i oryginalny wpis jego pracodawcy.

Jeżeli macie jakieś informacje, które mogą być przydatne w całej sprawie - możecie zgłosić się bezpośrednio na Facebooka Jana Olbrachta.

Gdzie mieszkał Mikołaj Kopernik?

qz-hHxr-UPJv-ZeSg

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE