Wydarzenie roku, obiekt 25-lecia i TOP inwestycja, a do tego animator. Grad nagród dla Muzeum Okręgowego w Toruniu

2021-10-19 16:00
Wydarzenie roku, obiekt 25-lecia i TOP inwestycja, a do tego animator
Autor: www.torun.pl Grad nagród dla Muzeum Okręgowego w Toruniu

Szereg nagród i wyróżnień zarówno za działalność wydawniczą jak i muzealną - dla Muzeum Okręgowego w Toruniu. „Formy piernikarskie ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Toruniu” zostały nagrodzone w konkursie Musejon - Kujawsko-Pomorskie Muzealne Wydarzenie Roku 2020.

Do tego worka pełnego nagród trzeba dorzucić jeszcze Medal Stulecia Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski, przyznany za wystawę i projekt „Toruń 100 lat Niepodległy! Z miłości ku Ojczyźnie” oraz aż cztery nagrody, w tym Dziedzictwo Wieków dla Muzeum Twierdzy Toruń. Twierdza to też Obiekt XXV-lecia w konkursie TOP Inwestycje.

Szereg nagród i wyróżnień przyznanych Muzeum Okręgowemu w Toruniu jest nagrodą za pracę na rzecz ochrony, badania i prezentowania zgromadzonych zabytków. Jest efektem codziennej pracy muzealników z wyjątkowymi eksponatami. Nawet najbardziej wymagający goście znajdą tu coś dla siebie!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!