Wigilia dla potrzebujących w Coffee House. Każdy może pomóc!

2021-11-12 19:58

W Coffee House przy ulicy Waryńskiego odbędzie się coroczna wigilia dla osób w kryzysie bezdomności. Aby osoby potrzebujące mogły spędzić to święto w rodzinnej atmosferze, potrzebna jest nasza pomoc.

Pomijani wzrokiem, niechciani, lżeni i opluwani a przede wszystkim - wiecznie zagrożeni śmiercią. Bezdomni to grupa osób, o których jesienią i zimą musimy szczególnie pamiętać. Do Świąt Bożego narodzenia jeszcze ponad miesiąc, ale już teraz warto uświadomić sobie, że są wśród nas osoby, które nie spędzą tego czasu w cieple domowego ogniska. Osoby w kryzysie bezdomności będą mogły jednak przyjść do Coffee House przy ulicy Waryńskiego, w którym odbędzie się coroczna wigilia dla osób potrzebujących.

Wieczerza odbędzie się 17 grudnia o godzinie 18:00 w Punkcie Coffee House przy ul. Waryńskiego 19 w Toruniu. Z powodu zaostrzonego rygoru sanitarnego uczestnicy będą biesiadować na wolnym powietrzu. Bezdomni, ubodzy i samotni torunianie będą mogli wspólnie zjeść wigilijną kolację, a także otrzymają tradycyjne paczki w których znajdą latarki, czapki, rękawice, termosy, kubki termiczne, maseczki, środki higieniczne, słodycze i inne przydatne prezenty.

Żeby Wspólna Wigilia mogła dojść do skutku, potrzebna jest pomoc. Trwa zbiórka funduszy na świąteczne paczki, można również przekazać dary rzeczowe, lub zgłosić się do pomocy w ramach wolontariatu. Wszyscy chętni, którym nieobojętny jest los osób w kryzysie bezdomności mogą skontaktować się z organizatorami za pośrednictwem stron na facebooku: Coffee House Toruń i Toruńska Fundacja Rozwoju "Wszystko Jest Możliwe"

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE