Uwaga kierowcy - sporo zmian na ulicy Bydgoskiej. Nieczynne niektóre skrzyżowaia w Toruniu

2022-03-10 6:44
Uwaga kierowcy - sporo zmian na ulicy Bydgoskiej. Nieczynne niektóre skrzyżowaia w Toruniu
Autor: pixabay.com

Toruńscy kierowcy muszą się liczyć dziś (10.03.) ze sporymi utrudnieniami z przejazdem przez miasto. Dotyczyło to będzie przebudowy torowiska przy ulicy Bydgoskiej. W ścisłym centrum pojawią się także wyłączenia sygnalizacji. Gdzie?

Przejazd przez ulicę Bydgoską będzie w najbliższym czasie nie lada wyzwaniem. W związku z przebudową torowiska czekają nas kolejne zamknięcia fragmentów jezdni i sporo objazdów. Przypomnijmy, że cały czas obowiązuje poprzednia organizacja ruchu, która dotyczyła skrzyżowania ul. Bydgoskiej z ul. Konopnickiej i Bydgoskiej z Kujota oraz od przecięcia ul. Bydgoskiej z ul. Reja i z ul. Klonowica.

Najważniejszymi informacjami dla kierowców są kolejne zamknięcia części ulic. Dotyczy to odcinka Matejki – Chopina oraz Sienkiewicza -Konopnickiej. Na ulicę Bydgoską nie wjedziemy także od strony Chopina. Miejscami na ulicy Bydgoskiej obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się.  Choć pojazdy MZK będą mogły poruszać się bez zmian, to pasażerów może zaskoczyć nowa lokalizacja przystanku komunikacji zastępczej. Pojawi się teraz na ul. Chopina na wysokości ul. Moniuszki. Takie zmiany wejdą w życie już od godziny 08:00.

Jeszcze dziś kierowcy będą musieli liczyć się z innymi problemami na toruńskich ulicach. W związku z pracami spółki Energa Operator wyłączone zostaną niektóre sygnalizatory świetlne. Dotyczyć to będzie tych w rejonie al. Jana Pawła II – ul. Chopina, al. Jana Pawła II – ul. Wały gen. Sikorskiego oraz ul. Chopina – al. 500-lecia. Utrudnienia planowane są od 10:00 do 15:00. Kierowcy - zachowajcie wyjątkową ostrożność.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE