Mikograjki wracają do Książnicy. Świetna zabawa w świątecznej atmosferze [AUDIO]

2021-12-03 9:45
Mikograjki wracają do Książnicy. Świetna zabawa w świątecznej atmosferze [AUDIO]
Autor: pixabay.com

Sposób na spędzenie miłego popołudnia w świątecznym klimacie albo po prostu świetna strategia na prezent od Mikołaja. Już w sobotę (04.12.) po niemal dwuletniej przerwie wracają Mikograjki. Na wyborowych i amatorskich graczy czeka tysiące tytułów.

24 godziny, Pentago a może po prostu UNO. To tylko kilka propozycji z ogromnej kolekcji Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu, która po raz czwarty organizuje Mikograjki już w ten weekend. Na wszystkich chętnych czeka około 500 tytułów z zasobu placówki. Wśród nich znajdą się propozycje dla mistrzów gry, ale i tych, którzy swoją przygodę z planszówkami dopiero zaczynają. W kolekcji także możemy znaleźć też coś na szybszą lub wymagającą rozgrywkę. Nie zabraknie propozycji familijnych i tych przeznaczonych dla najmłodszych.

W co będzie można pograć? Opowiedział nam Mateusz Pitulski z Książnicy Kopernikańskiej

Mikograjki już w sobotę, 4 grudnia od godziny 14:00 do 19:00 w Książnicy Kopernikańskiej przy ulicy Słowackiego. Wstęp jest bezpłatny.

Sonda
Czy lubisz obchodzić Mikołajki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE