Popularne seriale

i

Autor: mat. prasowe

Słoneczny Patrol, Przyjaciele i Ranczo. Oto kultowe seriale lat 90. i początku XXI wieku. Oglądałeś je?

2023-03-16 12:23

Niektóre seriale mają dalej nowe odcinki. Niektóre ciągle można oglądać na specjalnych kanałach telewizyjnych. Jedno jest pewne – kojarzymy większość z nich, ponieważ na stałe zagościły nie tylko w polskiej, ale i światowej popkulturze. Poznajesz te seriale? Oglądałeś je?

Przyjaciele, Seks w wielkim mieście, 13 posterunek. Najpopularniejsze seriale telewizyjne

Obecnie dostęp do seriali jest naprawdę prosty. Można je oglądać w telewizji na specjalnych kanałach. Miliony z nich są dostępne na platformach streamingowych. W latach 90. i na początku XXI wieku to nie było takie proste! Wielu z nas czekało tydzień w tydzień na nowy odcinek naszego ulubionego serialu. Ba, nawet nagrywaliśmy je na kasety wideo, aby obejrzeć w wolnym czasie przygody naszych ukochanych bohaterów.

W wielu z nich są historie, które wywołują łzy. Inne – śmiech. Kolejne? Podziw. Lata 90. i początek XXI wieku były także wyjątkowe dla Polaków, ponieważ zyskaliśmy dostęp do międzynarodowych produkcji, ale też nasza rodzima kinematografia zaczęła tworzyć kultowe formaty.

Oto najpopularniejsze seriale lat 90. i początku XXI wieku! Znasz je wszystkie?

Źródło: Słoneczny Patrol, Przyjaciele i Ranczo. Oto kultowe seriale lat 90. i początku XXI wieku. Oglądałeś je?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE