GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6z kontrowersyjnym krokiem. Rockstar podkręca obroty a fani się martwią

2024-05-17 7:24

Grand Theft Auto VI zostanie wydane dopiero w 2025 roku, przynajmniej tak zapewnia deweloper i z miejsca stało się najbardziej wyczekiwaną grą wideo wszechczasów. Z ostatnich raportów Rockstar Games wynika, że wszystkie ręce są na pokładzie, aby dowieźć tytuł jak najprędzej. Pytanie, jakim kosztem?

GTA VI przyspiesza pracę przed premierą gry

Jak dowiadujemy się z ostatnich raportów Bloomberga, Grand Theft Auto VI ma ukazać się zgodnie z harmonogramem. Żeby wydanie gry przebiegło możliwie bezproblemowo, podjęto kontrowersyjny krok, który nie zadowolił wielu pracowników, a fanom napędził pewnych obaw.

Czytaj też: GTA 6: Bojkot gry rozpoczęty! Rockstar Games wściekł fanów kontrowersyjnymi decyzjami

Prace nad GTA VI wkroczyły w końcową fazę, jednak w czasie pandemii Covid-19 jedną z korzyści całego fiaska była możliwość pracy z domu. Z pewnością była to mile widziana równowaga między życiem zawodowym a prywatnym, która usunęła stres związany z codziennymi dojazdami i związanymi z tym konsekwencjami finansowymi. Teraz, jak omówiono na Reddicie, w tym tygodniu pierwszy dzień wymagał od pracowników Rockstar Games powrotu do pracy biurowej w pełnym wymiarze godzin.

Wielu fanów serii momentalnie zaczęło przypuszczać, że Rockstar Games ponownie będzie stosował niepopularną taktykę crunch'u, czyli wydłużonych godzin pracy w sytuacjach pod presją czasu.

Wszyscy mamy nadzieję, że przypuszczenia są błędne, a od pracowników nie wymaga się pracy w nadprogramowych godzinach, bo mimo że nie wszyscy nie możemy doczekać się premiery GTA VI, nikt nie chcę, żeby odbywało się to kosztem ludzkiego zdrowia.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA 5 QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Kto jest wydawcą GTA V?