Poznaję-Wiem-Dbam. To NATURA(lne) w sierpniu w Toruniu

2022-07-26 8:55
Poznaję-Wiem-Dbam. To NATURA(lne) w sierpniu w Toruniu
Autor: www.pixabay.com Na warsztaty zaprasza C.N. Młyn Wiedzy

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza przedszkolaki do udziału w bezpłatnych warsztatach ekologicznych. Ich celem jest podniesienie świadomości ekologicznej poprzez edukację, informację oraz popularyzację właściwych postaw człowieka wobec środowiska.

1 sierpnia o godz. 9:00 lub 11:30 i 8 sierpnia o godz.9:00 Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu zaprasza na zajęcia “Dbamy o pszczoły”, podczas których przyjrzymy się tym niezwykłym owadom, zobaczymy gdzie żyją i czy łatwo żyć pszczołom w mieście. Zbudujemy dla nich schronienie, które będzie można zabrać do domu.

29 sierpnia natomiast, o godz. 9:00 odbędą się warsztaty “Misja badawcza – lot na ziemię”. W trakcie zajęć przyjrzymy się drzewom, roślinom, owadom, a także materiałom skalnym występującym w mieście. Uczestnicy dokonają nasadzenia w doniczki, które będą mogli zabrać ze sobą. Każdego dnia odbędą się dwie edycje zajęć w godz. 9:00-10:30 i 11:30-13:00.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE