Powstało studio telewizyjne w CKK Jordanki. Już wkrótce koncerty w wersji online!

2020-05-29 11:08
Powstało studio telewizyjne w CKK Jordanki. Już wkrótce koncerty w wersji online!
Autor: Sławomir Kowalski Powstało studio telewizyjne w CKK Jordanki. Już wkrótce koncerty w wersji online!

Profesjonalne studio telewizyjne powstało na toruńskich Jordankach. W najbliższym czasie będą tam odbywały się specjalne koncerty, które będziemy mogli oglądać w sieci. Wszystko to w ramach akcji #JordankiOnline! Sprawdźcie szczegóły poniżej!

Kultura powoli wraca ze świata wirtualnego do rzeczywistości. Zostało jednak sporo propozycji online, które warto zobaczyć w zaciszu własnego domu. Warsztaty fotograficzne, DIY czy spektakle teatralne. Toruńskie placówki kulturalne emitują na swoich kanałach także koncerty. Powstało nowe miejsce, w którym będziemy mogli zobaczyć gwiazdy świata muzycznego.

W Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu działa już studio nagrań telewizyjnych. Powstało przy współpracy instytucji z toruńską firmą Art4Media. Studio ma oferować szerokie możliwości produkcji, profesjonalną oprawę wizualną i transmisję. 

Poprzez koncerty, chcemy pokazać funkcjonowanie i możliwości powstałego studia. Pomimo złagodzenia obostrzeń, związanych ze stanem epidemicznym, oferta studia może być ciekawą propozycją dla organizatorów dużych wydarzeń, konferencji – mówi Grzegorz Grabowski, Prezes CKK Jordanki.

Kogo zobaczymy w cyklu #JordankiOnline?

Pierwszy koncert stworzony w nowym studiu odbędzie się 3 czerwca (środa) o godzinie 20:00. Wystąpi Tobiasz Staniszewski, którego szersza publika może kojarzyć z występu w programie "The Voice of Poland". To przede wszystkim wokalista, multiinstrumentalista i poeta.

Tydzień później, czyli 10 czerwca, będziemy mogli zobaczyć koncert toruńskiej grupy Open Blues, który będzie promował swoją płytę „Droga nieznana”. Krążek ukazał się w ubiegłym roku z okazji 10-lecia istnienia zespołu. Oby dwa koncerty będziemy mogli oglądać na oficjalnym profilu na YouTube CKK Jordanki.

Robot, który może pomóc personelowi medycznemu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE