Frytki

i

Autor: Pixabay Wystarczy jedna rzecz, aby dostać świeże frytki

Ciekawostka

Poproś o jedną rzecz przy zamówieniu w McDonald's. Tylko wtedy frytki będą świeże!

2023-04-06 8:18

Chyba wszyscy uwielbiają od czasu do czasu przekąsić jedzenie typu fast food. Świetną przekąską są frytki, które są dobrym dodatkiem. Często jednak są one przygotowywane wcześniej i w momencie zamówienia tracą na jakości. Wystarczy, że wspomnisz o jednej rzeczy, a otrzymasz świeże i chrupiące frytki!

Świeże frytki?

Wiadomo, że najlepsze frytki muszą być chrupiące, miękkie w środku, ciepłe, rumiane i lekko osolone (chyba że ktoś preferuje bez soli). Często jednak bywa tak, że w zamówieniu otrzymujemy frytki, które musiały troszkę poczekać zanim zostaną wydane. Leżały więc w najlepszym wypadku przez kilka minut. Potem w naszym kubełku, kartoniku czy talerzu lądują frytki, które już wystygły, rozmiękły itp. Co zrobić, aby dostać świeże i chrupkie frytki?

Co zrobić, żeby otrzymać świeże frytki?

Jednym ze skutecznych sposobów na świeże frytki jest tzw. zamówienie specjalne. Ten rodzaj zamówienia dotyczy zarówno frytek, jak i burgerów. Można na przykład wybrać kanapkę bez nielubianego dodatku (krążki cebulowe) i zamienić go na coś nowego np. frytki. Nowy dodatek będzie musiał być specjalnie przygotowany do tego zamówienia, będzie więc świeży. W McDonald's świeże frytki dostaniemy, gdy poprosimy o frytki bez soli. Wtedy będzie trzeba przygotować nową partię frytek bez soli.

Niektórzy byli pracownicy sieci McDonald's twierdzą, że zamiast tego, można poprosić o świeże frytki. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE