Biedronka

i

Autor: materiały promocyjne Biedronka

Cenowe okazje

Piwa gratis w Biedronce! Promocja ciągle aktualna!

2023-06-21 9:23

W gazetkach i reklamach Biedronki pojawiła się promocja na piwo tzw. 18+2 gratis! Na czym polega promocja? Sprawdziliśmy szczegóły. Dowiedz się jak dostać darmowe piwo!

Darmowe piwa w Biedronce (18+2)

Promocyjna akcja dotyczy browarów w butelkach zwrotnych. Jak głosi gazetka, przy zakupie 20 tych samych produktów, np. piwa - na jednym paragonie, zostaje naliczony rabat w wysokości dwóch z nich. W ten sposób otrzymamy dwa darmowe piwka. Biedronka informowała, że rabat nie obejmuje kaucji za butelkę zwrotną i zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne.

Jakie piwa na promocji?

Akcja dotyczy m.in. piwa Kasztelan w butelce zwrotnej o pojemności 500 ml. Ten towar w akcji "18+2 gratis" kosztuje 2.33 zł/ szt. Jeśli klient kupi mniej, może skorzystać z promocji "kup 2 i zapłać mniej". Co to znaczy? Wtedy jedna butelka piwa Kasztelan będzie kosztowała 2.59 zł.

Do 3 czerwca promocja dotyczy też piwa Łomża. Piwo to w butelkach bezzwrotnych kosztuje 2.49 zł/ szt. Jaki jest limit dzienny na zakup? Biedronka wyznaczyła próg 10 butelek na kartę Moja Biedronka.

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE