Chińskie owce

i

Autor: youtube Owce chodziły w równym kręgu przez 12 dni!

Owce chodziły w kółko przez 12 dni! Dziwne zjawisko na nagraniu. Mamy film!

2022-11-18 12:44

Przy takim liczeniu owiec na pewno nie zaśniemy. W północnych Chinach jedna z kamer przemysłowych zarejestrowała dziwne zjawisko, którego nikt nie potrafił wyjaśnić. Na nagraniu widzimy pokaźne stado owiec w wielkim kręgu. Ich dalsze zachowanie również zdumiewa!

Owce chodzące w kółko

W północnych Chinach jedna z kamer monitoringu zamontowana na farmie ze zwierzętami zarejestrowała dziwne zjawisko. Udział brały w nim owce. Na nagraniu widać jak dziesiątki owiec chodziły w zwartym okręgu przez 12 dni! Kwestia jedzenia i picia pozostaje zagadkowa i niewyjaśniona.

Idealny okrąg

Zwierzęta z niewyjaśnionych powodów utworzyły duży okrąg o idealnym kształcie, po czym zaczęły miarowo przesuwać się w koło zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Co jakiś czas dołączały do nich kolejne owce. Nikt nie potrafi wyjaśnić tego dziwnego zachowania owiec. Czy był to efekt treningu? Czy może wpływ na owce miało pole magnetyczne? Tego się nie dowiemy.

Chińskie media

Temat podłapały szybko chińskie media państwowe, które udostępniły nagranie w sieci. Zapewniono, że zwierzęta były zdrowe, a przyczyna dziwnego zachowania pozostaje nieznana.

Co mówił świadek?

Świadkiem nietypowego zachowania owiec była ich właścicielka, Pani Miao. Powiedziała, że cały spektakl zaczął się od tego, że kilka pojedynczych owiec zaczęło chodzić w kręgu. Potem dołączały do nich pozostałe owce ze stada. Pani widziała to pierwszy raz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE