Ostatni dzień Półfinału Mistrzostw Polski Juniorów w Siatkówce Plażowej

2022-06-28 8:38

Jeszcze tylko dziś możecie dopingować zmagania w Półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów w Siatkówce Plażowej​, które od niedzieli toczą się na boiskach Olender Beach Volley Club w Wielkiej Nieszawce.

O miejsce w Finale Mistrzostw Polski Juniorów rywalizują 24 pary. Tylko cztery z nich wystąpią we Wrocławiu. Do Wielkiej Nieszawki na boiska Olender Beach Volley Club przyjechały pary z całej Polski - od północy aż po południe, w sumie z aż ośmiu województw. Mówi organizator, a zarazem prezes Stowarzyszenia - Marcin Jagodziński.

Rywalizacja dobiega końca. Ostatni moment na doping! Do finału przejdą 4 drużyny

Pierwsze mecze ostatniego dnia rozgrywek od 10.00. Drugi z Półfinałów Mistrzostw Polski, ale nieco młodszych zawodników - na boiskach Olendra zobaczycie w dniach 7-9 lipca.

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Olendrze już 7-9 lipca!

Wielki Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski na boiskach Olender Beach Volley Club w Wielkiej Nieszawce już od 22-24 lipca. Patronem medialnym wydarzeń jest Radio Eska.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!