Osoby aktywne fizycznie źle znoszą izolację. Lekarstwem może być... karate

2020-04-05 18:24
Artur Wilento
Autor: Paweł Jankowski Artur Wilento

Jak nie znieść przymus siedzenia w domu? To pytanie zadają sobie szczególnie często osoby do tej pory uprawiające sport. Nie wolno biegać po parku. Do lasu mogą wejść tylko myśliwi. Brakuje aktywności. Ma na to radę toruński trener karate.

Już pisaliśmy o treningach jogi on line (przeczytacie tutaj). A teraz proponujemy internetowe treningi karate. Ta sztuka walki kojarzy nam się z ogromnymi salami wyłożonymi matami. W domu raczej nie powalczymy z przeciwnikiem, no chyba, że ktoś ma salę gimnastyczną w ogrodzie. Okazuje się, że treningi karate można też przeprowadzać w domu. Oczywiście bez przeciwnika i w okrojonym zakresie, ale jednak... Przekonuje nas o tym trener Artur Wilento, który instruuje, jak to robić. Jak trenować na małej przestrzeni technikę kyokushin będzie przedstawiał Wam na swoim profilu na Facebooku. Jak sam napisał: "Miejsce, w którym prezentuję wszystko, jest pomieszczeniem do remontu, ale najważniejsze jest to, że można tu ćwiczyć." Zobaczycie w takim razie, że można ćwiczyć wszędzie.

Trener karate Artur Wilento zaprasza na swoje treningi:
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE