Oferta inwestycyjna Torunia. Czy koronawirus wpłynął na zainteresowanie inwestorów? [FILM]

2021-03-07 16:43 Mariusz Luda
Zainwestuj w Toruniu
Autor: Mariusz Luda, www.pixabay.com Miasto publikuje ofertę dla inwestorów

Epidemia koronawirusa nie wpłynęła znacząco na zainteresowanie potencjalnych inwestorów. Toruń nadal jest dla nich bardzo atrakcyjny. W mieście nad Wisłą inwestują firmy produkcyjne oraz te, zainteresowane handlem, czy usługami. Miasto Toruń przygotowało także w tym roku bogatą ofertę nieruchomości inwestycyjnych. Duże tereny inwestycyjne, działki dla małych i średnich przedsiębiorstw, nieruchomości pod usługi. Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu prezentuje przegląd tegorocznych ofert inwestycyjnych.

Jest jeszcze kilka wartych uwagi terenów, które mogą być kołem zamachowym dla lokalnego biznesu i gospodarki w ogóle – przekonuje w naszym filmie Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Atrakcyjne dla przedsiębiorców jest prawobrzeże, ale coraz więcej firm chce inwestować na lewobrzeżu – zauważa dyrektor CWB. Pełen pakiet oferty inwestycyjnej Torunia znajdziecie m.in. na stronie Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.​ Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu, a w nim miasto z lotu ptaka. O terenach inwestycyjnych nad którymi lataliśmy dronem opowiada dyrektor CWB.

Toruń oferuje działki na sprzedaż

Pełna oferta inwestycyjna miasta znajduje się w serwisie CWB. Strona ta zawiera materiały, które z całą pewnością będą pomocne potencjalnym inwestorom. Wśród nich, oprócz szczegółowych ofert: materiały graficzne, mapy, zdjęcia, filmy, a także wirtualny podgląd większości nieruchomości.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!