Od Nowa da czadu! Toruński rock na pełny regulator

2021-10-20 17:55
Od Nowa da czadu! Toruński rock na pełny regulator
Autor: Zbyszek Filipiak źródło: fb.com/parnoband

Małą sceną Od Nowy zawładną toruńskie kapele znane z mocnego grania. Toruńska Siła Czadowa wraca po latach.

Toruńska scena rockowa trzyma się mocno. Udowadnia to program Toruńskiej Siły Czadowej – wydarzenia, które okryło się w pewnych kręgach legendą. Zagra zespół Parno, którego twórczość określany jest jako miejski rock z pustynnymi akcentami. ZURT to skład, którego członkowie wywodzą się z takich składów jak Bikini, czy Butelka. Zagra Zagadka, kapela grająca melodyjny rock, a także Bulwar, znany z takich kawałków jak "Podróż", czy "Obłuda".

Toruńska Siła Czadowa to marka, która narodziła się w 1995 roku, gdy udało mi się zebrać fundusze i wydać pierwszą wspólną płytę toruńskich kapel rockowych. Dziesięć lat później zagraliśmy pod tym szyldem koncert w Od Nowie, a dziś odświeżamy ten pomysł. Myślę że to będzie dobry moment, by wszyscy ci, którym bliska jest toruńska scena rockowa spotkali się w Od Nowie – powiedział nam Grzegorz Kopcewicz, znany jako lider zespołu Butelka, dziś w składzie ZURT

Toruńska Siła Czadowa zacznie się w sobotę 23 października o godzinie 19:00. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na facebooku.