Chełm - Świeć się

i

Autor: fot. Anna Bednaruk

Niech Toruń Się Świeci! Na razie najjaśniej błyszczy Sępólno

2021-12-28 17:52

Mimo tegorocznych oszczędności, świąteczna iluminacja toruńskiej starówki niewątpliwie dodaje miastu uroku. Czy jednak na tyle, by wygrać w konkursie Świeć Się?

W plebiscycie miast organizowanego przez Energę konkursu Świeć Się Toruń zajmuje obecnie ósmą lokatę. Na szczycie tabeli znalazło się Sępólno Krajeńskie z liczbą głosów sięgającą prawię pięciu tysięcy. Na podium widzimy również Aleksandrów Kujawski i Ciechocinek. W sumie w tegorocznej edycji konkursu Świeć Się biorą udział dwadzieścia trzy miasta z naszego województwa. Gra toczy się o warty prawie 200 000 złotych sprzęt AGD, który powędruje do potrzebujących ze zwycięskich miast. Dziennie można oddać do 10 głosów, więc Toruń nadal może wybić się na prowadzenie.

Głosowanie potrwa do 11 stycznia. Poza głosowaniem w plebiscycie miast, można również wziąć udział w konkursie na najlepszą fotografię świątecznej iluminacji. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci bonów podarunkowych na sprzęt elektroniczny. Szczegóły znajdziecie na stronie oakcji.swiecsie.pl