Napad na taksówkarza w Toruniu

2021-09-14 13:05

Napad na taksówkarza w Toruniu. Na szczęście skończyło się na obrażeniach twarzy i rozbitych okularach, wartych co prawda aż ponad dwa tysiące złotych. Sprawcę zatrzymano, grozi mu 5 lat więzienia.

Uderzeniem w twarz i próbą ucieczki zakończył się nocny kurs taksówki w Toruniu. 28-latek zamówił kurs, jednak nie chciał za niego zapłacić. Uderzył więc 74-letniego kierowcę, po czym próbował ucieczki.

Taksówkarz jednak udaremnił tę próbę, a przejeżdżający obok zdarzenia przy Żwirki i Wigury kolega po fachu zawiadomił policję. Sprawcę zatrzymali funkcjonariusze z Komisariatu Policji Toruń – Śródmieście. Teraz mężczyzna odpowie za uszkodzenie ciała oraz mienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

AQUA Toruń otwarte!

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE