Na jesienną chandrę - brokat i pióra. Zbliża się Toruńska Scena Burleski [AUDIO]

2021-10-27 17:49
Na jesienną chandrę - brokat i pióra. Zbliża się Toruńska Scena Burleski [AUDIO]
Autor: Fotografia na Miarę Anna Konopka zaprasza na Toruńską Scenę Burleski

Będzie brokat, pióra, niecodzienne przebrania, a wszystko to przy dźwiękach dobrze wam znanej muzyki. Już 4 listopada kolejna odsłona Toruńskiej Sceny Burleski, która zaprasza na wyjątkowe show.

"To będzie rodzinne show" - zapewnia nas Anna Konopka, publiczności znana jako Lady AnnMart. Od kilku lat organizuje w mieście Toruńską Scenę Burleski, jedną z największych w całym kraju. Na scenie klubu Lizard King Toruń pojawią się rodzime performerki oraz performerzy. Nie zabraknie także gości, którzy chcą zaprezentować się nowej publiczności.

Na scenie zaprezentują się Pearl Pepper, Morticia von Black, Lady Fox, Feather Boy, Feisty Muffin oraz Lady AnnMart. Kolejny raz wśród artystów pojawi się także tajemniczy debiut.

Posłuchaj naszej rozmowy z Lady AnnMart, twórczynię Toruńskiej Sceny Burleski

Toruńska Scena Burleski by Lady AnnMart odbędzie się 4 listopada o godzinie 20:00 w klubie Lizard King Toruń. Więcej na temat wydarzenia przeczytacie TUTAJ.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w pierwszej ciąży, to wzbudza tyle emocji! Właśnie kupiłam dziecku pierwszy prezent i bardzo się wzruszyłam! Tyle emocji przy książeczce. Strach pomyśleć, co będzie dalej. Kim jestem?