Koszmarny wypadek pod Toruniem. Trzy osoby nie żyją, S10 zablokowana

i

Autor: KM PSP Toruń

Koszmarny wypadek pod Toruniem. Trzy osoby nie żyją, S10 zablokowana

2022-04-20 9:28

Do dramatycznego w skutkach wypadku samochodowego doszło nad ranem na drodze S10 pod Toruniem. W wyniku zderzenia dwóch furgonetek zginęły trzy osoby.

Prawdziwy dramat rozegrał się około godziny 04:30 na południowej obwodnicy Torunia. Dwa dostawcze samochody zderzyły się. Obaj kierowcy, a także jeden pasażer, zginęli na miejscu.

W samochodzie marki Peugeot Expert jechała jedna osoba, w Mercedesie Vito jechały dwie osoby. Niestety: wszystkie te trzy osoby nie żyją. Na miejscu jest ogniwo ruchu drogowego, funkcjonariusze badają przyczyny. Na miejscu pracuje również prokurator – mówiła nam oficer prasowa toruńskiej policji asp. Agnieszka Lewicka-Wolsza.

Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Po dojeździe na miejsce udało się ustalić, że samochodami podróżowało trzech mężczyzn. Lekarz stwierdził zgon u całej trójki. Zderzenie było czołowe, natomiast samej przyczyny nie byliśmy w stanie ustalić na miejscu zdarzenia. Tym zajęła się policja i prokurator – mówił nam kpt. Przemysław Baniecki z komendy PSP w Toruniu.

W momencie wypadku w okolicach Torunia padał deszcz, warunki na drodze były więc mocno niesprzyjające. Droga S10 między węzłami Toruń Południe i Toruń Zachód jest zablokowana, zalecany jest objazd

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE