Kino, stand-up i koncerty - to czeka na nas w tym tygodniu w Toruniu. Sprawdź, gdzie można spędzić romantycznie Walentynki

2020-02-11 10:52
Kino, stand-up i koncerty - to czeka na nas w tym tygodniu w Toruniu. Sprawdź, gdzie można spędzić romantycznie Walentynki
Autor: Marta Łazarska Kino, stand-up i koncerty - to czeka na nas w tym tygodniu w Toruniu. Sprawdź, gdzie można spędzić romantycznie Walentynki

Kluby, puby i instytucje kultury prześcigają się, by w walentynkowy tydzień zachęcić do skorzystania właśnie z ich propozycji. W najbliższy weekend będziemy mogli wybrać najbardziej odpowiedni sposób miłego spędzenia wieczoru. Spróbujemy Wam w tym pomóc.

Romantycznie będzie już we środę (12.02), bo w ramach cyklu My Jazzy Valentine w Brando’s Music w ciepłej i serdecznej atmosferze zabrzmią piosenki o miłości w wykonaniu duetu Agnieszka Maciaszczyk (wokal) i Michał Ciesielski (piano). Oprócz autorskich kompozycji usłyszymy znane i lubiane standardy jazzowe, soulowe, a także kompozycje Kabaretu Starszych Panów, czy Wojciecha Młynarskiego.

To będzie bardzo gorący czwartkowy wieczór (13.02). Cinema City zaprasza na Ladies Night. Panie zobaczą hit ostatnich dni, czyli film „365 dni”. Będą też konkursy i porady specjalistów o tematyce kobiecej. Tego samego dnia w klubie Lizard King zagra Kali. Raper przedstawi materiał ze swej nowej płyty „Droga koguta”.

Jeśli chcecie spędzić walentynkowy wieczór romantycznie, to w Dworze Artusa piosenki o miłości zaśpiewa toruńska wokalistka Sara Pach. W repertuarze znajdą się nie tylko utwory z ostatnich lat (My Heart Will Go On, czy Power of Love), ale także pochodzące z lat 30-tych klasyki. Artystce towarzyszyć będzie zespół pod dyrekcją Igora Nowickiego. Przy polskich hitach disco potańczymy w piątek w Bajka Disco Club na imprezie „Do zakochania jeden krok”, a tańczyć przy gorących rytmach latynoskich nauczymy się na warsztatach w Cubano Club.

Na bigbitowo-rockowo-funkową podróż zaprosi w sobotę (15.02) Ania Rusowicz. W Brando’s Music zaprezentuje na żywo swoją nową płytę pt. „Przebudzenie”. Miłośnicy poezji śpiewanej wybiorą się tego dnia na koncert „Od Wysockiego do Kaczmarskiego” na Jordankach, w którym wezmą udział Mirosław Czyżykiewicz, Witold Cisło, grupa Projekt Volodia, Trio Łódzko – Chojnowskie, Jacek Beszczyński i Łukasz Nowak.

To będzie tydzień stand-upu, bo we wtorek (11.02) w klubie Lizard King impreza Stand-Up Kings. Wystąpią Kutek, Minkiewicz i Brudzewski. Z kolei w Od Nowie w Walentynki wystąpi Grzegorz Dolniak, a w niedzielę Piotr Zola Szumowski.