FAME 2021 w Toruniu. Festiwal Alternatywnej Muzyki Elektronicznej już w ten weekend [AUDIO]

2021-09-24 12:46
FAME 2021 w Toruniu. Festiwal Alternatywnej Muzyki Elektronicznej już w ten weekend [AUDIO]
Autor: pixabay.com

Koncerty muzyki elektronicznej, jubileuszowy zlot fanów grupy Depeche Mode czy wystawy imponujących kolekcji. W ten weekend w toruńskiej Od Nowie będzie głośno. Startuje Festiwal Alternatywnej Muzyki Elektronicznej.

To miało być huczne świętowanie 30-lecia fanklubu Depeche Mode w Toruniu. Grupa Work Hard poszła jednak o kilka kroków dalej. Tak właśnie powstał pomysł na stworzenie całego festiwalu. Z rozmów z organizatorami wynika, że nie będzie to pierwsza i ostatnia odsłona wydarzenia w takim wydaniu w Toruniu.

FAME 2021 to impreza, która łączy fanów muzyki elektronicznej, zarówno klasyków z lat 80., jak i tych, którzy upodobali sobie późniejsze wariacje z tym gatunkiem. Widać to po zróżnicowanym line-upie, w którym znajdziemy różne odcienie elektroniki. Oprócz doznań słuchowych, będzie okazja, by zobaczyć największą kolekcję fanowską Depeche Mode, pokaz toruńskich performerek burleski czy przeżyć jeszcze raz historię toruńskiej grupy Hard Work.

O FAME 2021 opowiedzieli nam organizatorzy - Robert "Ogór" Tarkowski oraz Małgorzata Górniak

Harmonogram koncertów w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa jest naprawdę napięty

Festiwal Alternatywnej Muzyki Elektronicznej FAME 2021 odbędzie się już w ten weekend od 24 do 26 września w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa. Więcej na temat imprezy przeczytacie TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE