FAME 2021 w Toruniu. Festiwal Alternatywnej Muzyki Elektronicznej już w ten weekend [AUDIO]

i

Autor: pixabay.com

FAME 2021 w Toruniu. Festiwal Alternatywnej Muzyki Elektronicznej już w ten weekend [AUDIO]

2021-09-24 12:46

Koncerty muzyki elektronicznej, jubileuszowy zlot fanów grupy Depeche Mode czy wystawy imponujących kolekcji. W ten weekend w toruńskiej Od Nowie będzie głośno. Startuje Festiwal Alternatywnej Muzyki Elektronicznej.

To miało być huczne świętowanie 30-lecia fanklubu Depeche Mode w Toruniu. Grupa Work Hard poszła jednak o kilka kroków dalej. Tak właśnie powstał pomysł na stworzenie całego festiwalu. Z rozmów z organizatorami wynika, że nie będzie to pierwsza i ostatnia odsłona wydarzenia w takim wydaniu w Toruniu.

FAME 2021 to impreza, która łączy fanów muzyki elektronicznej, zarówno klasyków z lat 80., jak i tych, którzy upodobali sobie późniejsze wariacje z tym gatunkiem. Widać to po zróżnicowanym line-upie, w którym znajdziemy różne odcienie elektroniki. Oprócz doznań słuchowych, będzie okazja, by zobaczyć największą kolekcję fanowską Depeche Mode, pokaz toruńskich performerek burleski czy przeżyć jeszcze raz historię toruńskiej grupy Hard Work.

O FAME 2021 opowiedzieli nam organizatorzy - Robert "Ogór" Tarkowski oraz Małgorzata Górniak

Harmonogram koncertów w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa jest naprawdę napięty

Festiwal Alternatywnej Muzyki Elektronicznej FAME 2021 odbędzie się już w ten weekend od 24 do 26 września w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa. Więcej na temat imprezy przeczytacie TUTAJ.