Etylina & Kofeina w niedzielę w Toruniu, czyli zlot miłośników motoryzacji

2022-06-04 10:37

Będzie to kolejne spotkanie z motoryzacją włoską, niemiecką, japońską, a może i polską a wszystko z etyliną i kofeiną w tle. Organizator zaprasza na spotkanie wszystkich tych, którzy kochają cztery i dwa kółka, a przede wszystkim kochają zwierzęta.

Oprócz pięknych aut: klasyków, ale i nowoczesnych pojazdów, długich rozmów o motoryzacji - nie zabraknie też zbiórki karmy dla toruńskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Po raz pierwszy na Etylina & Kofeina pojawi się samochód elektryczny. Będzie można więc dotknąć elektromobilności, a do jego bagażnika wrzucić małe co nieco dla zwierząt - zaprasza Janek Jankowski.

Etylina & Kofeina w te niedziele w Toruniu

Etylina & Kofeina w najbliższą niedzielę, w samo południe na parkingu pasażu handlowego przy Broniewskiego, nieopodal stacji paliw.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE